1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

GT acaba cinsiyetleri nedir ( resimli)

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde çömez tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. çömez

çömez

İsim:
    fahri
    Arkadaşlar merhabe, sizlere benim akvaryumdaki 3 ad GT nin resimlerini yolluyorum bu balıkların çinsiyetini öğrenebilirsem çok memnun olacağım, ben bu konuda yeniyim çift tutturmaya çalışıyorum şimdiden herkeze fikirleri için teşekkürler.

Birinci GTnin 2 ad fotoğrafı

ikinci GTnin 2 ad fotoğrafı

Üçüncü GTnin 2 ad fotoğrafı

2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Resimlerinizi başka bir forumdan alıntı yapmak yerine, www.imageshack.us yada www.images.gen.tr gibi sitelere yükleyip buraya koyunuz. O şekilde resimleriniz görünebilir. Çünkü böyle görünmüyor.

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Resimleriniz yeniden upload edilmiştir.

Fahri bey,tam gelişmemiş,( damızlık olmamış) G.T lerde cinsiyet ayrımı biraz güç.Erkekler dişilerden daha büyük boydadır ve renkleri daha parlaktır.Büyüdükçe kafa yaparlar.Dişilere oranla daha gösterişli üst ve alt yüzgeçleri vardır. Tam emin olmamakla beraber birinci balığınız dişi,diğerleri erkek diye düşünüyorum.

4. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Merhaba Fahri bey,

Aslında üçüncü Green Terrör erkek gibi duruyor ama pek emin diğilim diğerleri Dişiye benziyor ama erkeklerde üst yüzgeç sonunda sivrilme oluşmaya başlar ve kafa yapısı çıkmaya başlar. Erkeklerin kuyruk, üst yüzgeçteki turuncu renkler daha kalın olur, dişilerde ise ince olur...

Saygılar...

Sayfayı Paylaş