1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hızlıresim.com u kullanmayalım!

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde Erman Pehlivan tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Arkadaşlar fotoğraflarımızı resim yükleme sitelerine yüklerken, upload edeceğimiz siteye dikkat edelim..

Yukarıdaki linktede görüneceği üzere 2. ayda yüklenmiş bir fotoğrafı Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim adresi üzerinden bir kaç ay geçmesine rağmen veritabanından kaldırmakta. Bizde forumlarımıza koyduğumuz fotoğrafları görememekteyiz. Bu forumda bu siteyi kullanmayalım diyenlerdenim. Onun yerine türkçe ve daha kaliteli siteler mevcut.

Dikkatli olursak, daha anlaşılır konularımız, daha renkli bir forumumuz olur diye düşünüyorum.

saygılar:gif

reis, mustafa karaeli ve murer bunu beğendi.
  2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Bende photobucket kullanıyorum, hiç bir şekilde veri tabanından silmiyorlar.

3. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Ben genelde imageshack kullanıyorum hiçte zararını görmedim şimdiye kadar 6 yıldır silinmeyen bir veri tabanları var. Silinme nedenleri şikayetler doğrultusnda oluyor sadece.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bu çok önemli bir konu arkadaşlar. Bazen gerçekten önemli paylaşımların fotoğrafları siliniyor konulardan. Yedeklerini tutmak lazım fotoğrafların. Artık kullanmayalım ve kullanan arkadaşları uyaralım. Kendi upload sistemimizi faliyete en kısa sürede geçirmemiz çok çok iyi olacak sanırım.

5. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    :) Abi kendi upload site işimiz biraz maliyetli olur. Ancak bu işe senelerdir hizmet veren siteler var. İmageshack kullanılabilir örneğin.. ;) Önemini anlatabilmişim bundan dolayı mutlu oldum, dikkat edecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim ;)

6. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Kendi uploand sistemimizi kuracağımıza imageshack üzerinden yapılır. Örnek olarak ben siteye resim yükleyeceğim konuya. Mesaj bölümünde resim ekleme yeri var ve ben tıkladım oraya oda paralel olarak imageshacka akvaryumportali.com kullanıcı ve şifresi ile bağlanacak bir bot gibi. Sonrasında oraya resimler yüklenilecek direct linkleride mesaj bölümüne otomatik olarak eklenecek.

Sayfayı Paylaş