1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Haber Kanalında Fanus

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde reis tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Merhabalar,sabahları işe gitmeden evvel kahvaltıda mutlaka sabah haberlerini izlerim.Bu sabahta gene sabah haberlerini izlerken fox tv de haberlerin bitiminde sunucunun masasına bir tane fanus koydular ve içinde bir tane orta boylarda japon balığı vardı. Sunucunun dediğine göre artık o balık fanusta o masanın üstünde beslenecekmiş.:motz: Üstelik birde izleyicilerden balığa isim koymasını istiyorlar.:der: Her defasında hayvan haklarını haber haline getiren bu insanlar nasıl olurda balığın fanusta beslenmesinin normal olduğunu düşünürler ve bunu özendirici bir şekilde anlatırlar.:motz: Bu sabah ahaberlerini binlerce insan izliyor. Düşünseninize haber sunucusunun masasında bir tane fanus ve içinde dünyalar güzeli bir japon balığı. Birçok kişi nekadar güzel,yerde kaplamıyor,bizde bu fanuslardan alıp balık besleyelim diye teşvik olacaktır eminim.Şahsen sabah sabah cinlerim tepeme toplandı. Hemen bir mail attım haber kanalına yaptıklarının yanlış birşey olduğunu belirtmek için ama program bitti. Sanırım ya okumadılar maili yada yayınlamadılar.Fırsatı olan arkadaşlarımız mümkünse sabah fox tv sabah haberlerini izlesin. O fanus söyledikleri gibi hala masanın üstünde milletin gözüne sokar gibi duruyorsa kanalı mail yağmuruna tutalım ve balıkların fanusta beslenmesinin yanlış olduğunu öğretelim. Hadi portal sülalesi bu duruma göz yummayalım.toka:gif

yasemin elif, denideni, volkantr34 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  2. Yunus Yıldırım

Yunus Yıldırım

İsim:
    Yunus İlkay Yıldırım
    İnsanlar nedense balıkları canlı yerine koymuyor.

3. SantiMunez

SantiMunez

Yer:
    Samsun
    İsim:
    MUSTAFA CAN ÖMEROĞLU
    Allah akil fikir versin bu insanlara!

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Arkadaşlar şuan haberleri seyrediyorum ve balık hala masanın üstünde ve fanusta.:der: Burdan bir mesaj yazalım ve hepimiz aynı mesajı kopyalayıp fox tv ye mail atalım.Aramızdan biri ikna edici,uyarıcı,etkili bir mesaj yazsın ve hepimiz kopyalayıp mail atalım. Benim ağzım laf yapmaz.Ben hep akım demek isterken hep b...m oluyor sonunda.:der:O yüzden bir mesaj bekliyorum sizden.:hepiniziseviyorum:

calarsaat@fox.com.tr

denideni bunu beğendi.
  5. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Aman hocam iktidara yakın bir kanaldır falandır başımız derde girmesin :D :D Forumu kapatırlar ederler Allah muhafaza....

fth-94 bunu beğendi.
  6. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Olcay abi,hemen maili gönderdim.Bende pek fazla laf salatasından anlamam,dlim döndüğünce birşeyler yazdım

''İyi günler,her sabah programınızı izliyoruz.Haberleri izlerken,spikerin masasındaki fanus gözüme çarptı.

Tabiki zamanı ve yeri geldiğinde,hayvan hakları ile ilgili haberleri yapıyorsunuz.

Maalesef fanusun,içinde japon balığı beslenmez.O hayvancığı ufacık 1 litre kadar bi fanusun içine hapsetmiş gibi oluyoruz.

Ne kadar duyarlı bi kanal ve haber programı olduğunuzu çok iyi biliyoruz.En kısa zamanda o fanusu kaldıracağınıza kesinlikle eminiz.
    ''

denideni ve reis bunu beğendi.
  7. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Abi bu fatih portakal ile çalar saat demi bende izliyodum da son günlerde uyuyorum pazartesi mutlaka izleyip bakıcam ve yorum atcam bakalım okuncakmı.

reis bunu beğendi.
  8. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Tarafımcada bir mesaj gönderildi umarım okurlar. O balığada yazık olmasın...

denideni ve reis bunu beğendi.
  9. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Dün haberleri seyrettiğimde fanusu göremdim. Sanırım kaldırdılar.:smiley33:

denideni bunu beğendi.
  10. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Aynen bende göremedim dün sabah bencede kaldırmış olabilirler...

Saygılar...

reis bunu beğendi.
  11. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Anladılar galiba durumuda kaldırdılar.

reis bunu beğendi.
  12. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    Çok güzel bir duyarlılık.:helalolsun: Ben de hemen mesaj yollamak istedim ama fanusu göremedim... Kaldırdıklarına sevindim ama inşallah daha beter bir yere gitmemiştir. Bence yakın zamanda bir betta alıp gösterişli bir bardakta besleyecekler.pardon:gif

Sayfayı Paylaş