1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Haciz İçin Gittikleri Evde Akbaş'ı Öldürdüler!

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Aguila Negra tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Gerçekten çok üzücü,
    Yani bir an için düşündümde,bu ülkede katil olmak gerçekten çok kolay.
    Derler ya diploma cehaleti alır,.......................
    İşte aynen öyle olmuş,uyutmak için iğne yapılan yurdumuzun doğal zenginliklerinden Akbaş çoban köpeği bir daha uyanamamış.
    haberi tamamı

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

İlginç bir olay ama sanırım köpeğin uyanamayacağını düşünmemişler. Tabi neresinden bakılırsa balkılsın yazık olmuş.

3. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Valla yazık ne istemişler şu savunmasız hayvandan yaa valla insaları tanıdıkda hayvanları daha çok seviyorum yemin ederim, kendi insanlığımdan utanıyorum. Bu ülkede çok cahil var hepsi sıfır beyin bu hayvan katillerinin. montz: montz:

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Sanırım köpeği bayıltmak istemişler fakat köpek ölmüş. Yani bilerek öldürmemişler. .8.

5. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Yok be Olcay hocam, uyutmak akla gelen ilk şey öldürmek oluyor. Bence böyle bir savuzmasız hayvanı öldürmek bencede şuç köpek bahçede duruyor evin içinde durmuyormuş.

6. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece

Biri köpeğimi öldürse burnundan getirene kadar işin peşinden giderim, askere gitmeden evvel bir kurt köpeğim vardı çok severdim giderken babamın bir arkadaşına emanet etmiştim, adam ben askerdeyken köpeğimi 300 milyona satmış çok kötü beddua etmiştim geri döndüğümde ilk iş olarak köpeğimi geri getirttirip adamıda bi temiz dövmek olacaktı ama adam ne yazıkki ben geri dönmeden trafik kazasından gitti :( ondan beri kolay kolay beddua etmem ağla:

Sayfayı Paylaş