1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Haftalarca Uğraştığım Avaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde koi41 tarafından 11 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. koi41

koi41

İsim:
    Mustafa Taşkın
    Yeni kurduğum akvaryuma bakalım tepki ne olacak? Akvaryum 450 lt. Akvaryum kurulumum hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

IMG_20130410_234833.jpg IMG_20130410_234639.jpg IMG_20130410_234820.jpg

IMG_20130410_234828.jpg IMG_20130410_234842.jpg

Ekli Dosyalar:

veysel bunu beğendi.
  2. cengizhan

cengizhan

Yer:
    BURSA
    İsim:
    cengizhan atmaca
    Maşallah, balık türleri nedir?

3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Eline sağlık güzel görünüyor, benim fikrim plastik bitkileri çıkar, dış filtre borularını da orta kısımdan değilde birini bir köşeden diğerini yani dönüşü üstten yağmurlama şeklinde yap. Delikli yağmurlama dönüş boruları var hem boru görünmez akvaryumun içinde hemde oksijen sağlar suya düştüğü yerde.

vanlyy ve H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  4. koi41

koi41

İsim:
    Mustafa Taşkın
    Teşekkürler, daha iyisi olacak. Daha eklemeler yapacağım da balık türleri KOi cinsi.

veysel bunu beğendi.
  5. koi41

koi41

İsim:
    Mustafa Taşkın
    ve videomuz

vanlyy, Alparslan ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ellerine sağlık, akvaryum duru ve sade olmuş. Suyu da güzel görünüyor. Video için teşekkürler.

7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abi akvaryum ve canlılar çok güzel:nazar: suda ki uçuşan beyaz şeyler yem mi yem se çok veriyorsun abi...:)

8. balık07

balık07

Yer:
    sarıyer istanbul
    İsim:
    yunustorlak
    Bitkiler yapaymı?

9. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Mustafa bey, akvaryum ve içindeki Koi balıklarınız harika, suyunuz çok berrak, vatoz balığınız da çok güzel ancak, vatoz ile Koi ne kadar uyumludur? tartışılır.Veysel Bey'in dediği gibi plastik bitkileri bencede çıkartın. Kayaları akvaryumun arka kısmına alırsanız, balıkların yüzerken görüntüleri kısıtlamaz, daha çok yüzme alanı kalır diye düşünüyorum. Dış filtrenin boruları hakkında da, Veysel Bey'e katılıyorum.Temiz su yukarıdan dökülürse ayrıca hava taşı kullanmaya gerek kalmaz, buda size yemleri bedavaya getirir. Bizimkiler yorum, önemli olan sizin beğeniniz.

veysel bunu beğendi.
  10. koi41

koi41

İsim:
    Mustafa Taşkın
    koiler cok fazla yem yiyorlar dogru aşırı yem yiyorlar borular için bir düzenleme yapacagım dediğim gibi evlilik arifesinde oldugum için hepsine yetişemiyorum bitkiler için ise cok büyük sıkıntı degil yapar bitki bnm için ama yinede çeşitlere bakacagım canlı ile ugrasamayacagım vatozlar ile koilerin uyumu tamamen uyumsuz olaiblirler vatozu akvaryum temizliği için tutuyorum baska bir amacım yo :D o zaten cama yapısmaktan baska bişi bilmiyor hepinize yorumlar için tesekkür ederim sağalun

H.Kaya.Gemlik., Alparslan ve veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş