1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Haftanın Akvaristi Anketi ( 19 Eylül )

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

?

Haftanın Akvaristi Sizce Kim ?

1. Warden ( Güven Gökdere)

oy sayısı 1
    3,6%
  2. Müzikopat ( Hüseyin Çelik )

oy sayısı 0
    0,0%
  3. fth-94 ( Fatih Başbağ)

oy sayısı 10
    35,7%
  4. kero11 ( Kerem )

oy sayısı 1
    3,6%
  5. Courageous ( Özkan Yürekli )

oy sayısı 2
    7,1%
  6. volkantr34 ( Volkan Gursoylar)

oy sayısı 8
    28,6%
  7. gizem_35 ( Gizem )

oy sayısı 3
    10,7%
  8. aqua_boy (Cenk Sinor)

oy sayısı 2
    7,1%
  9. l3yqrkm1st (Görkem Çakır)

oy sayısı 1
    3,6%
  1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Haftanın Akvaristi Anketini bu hafta başlatıyoruz arkadaşlar.

Kısa bir değerlendirma yaparak hep birlikte üzerinde anlaşmaya vardığımız gibi 5 üye ankete bizim tarafımızdan eklenecek. Yönetim ankete eklenecek Akvaristleri belirlerken bireysel olarak katılmak isteği konu altına iletilebilecek sizler tarafından. Ankete eklenecek akvarist sayısı 10 olacak son olarak. Katılım teklifi gelmediğinde 5 akvarist oylamada kalacak.

Haftanın Akvaristi seçilen arkadaşımızın statüsü değişecek ve 15 gün avatar üzerinde kupasını taşıyacak. Forum sağ bloklarında üye yayınlanacak. 4 hafta sonunda haftanın akvaristi seçilen arkadaşlar arasında yeni bir anket yapılarak ' Ayın Akvaristi ' seçilecek.

Ayın akvaristine Akvaristler Pet Market tarafından hediyesi verilecek. Kendilerine teşekkür ediyoruz destekleri için.

Konu kilitli olmayacak, ankete oy kullanan arkadaşlar kime ve neden oy verdiğini şeffaf olarak yazabilecek. Kendine oy veren arkadaşların oyu geçersizdir. Konu dışına çıkılmamasını rica ederiz.

Ankete oylarınızı lütfen üye paylaşımlarını bu hafta takip ederek gerçekleştirin.

Emeği olduğunu düşündüğünüze lütfen oy verin. Dost, ahbab ve kankalık size kalsın. Bu konudaki sorularınızı aşağıdaki linkten sorabilirsiniz. Her aktivitemizde olduğu gibi yine gururla amatörce olduğunu belirtmek isterim. Konsey, bilir kişi, jüri, hakim ve savcı yok. Kurallar etik ilkeler çerçevesinde geçerlidir.

Sorularınızı buradan sorabilirsiniz.
    http://www.akvaryumportali.com/threads/7759-haftanin-akvaristi-degerlendirme?p=82408#post82408

26 Eylül Pazar günü sonuç açıklanacaktır.

molly, volkantr34, camfaus ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
  2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Ben cenk sinor arkadaşımıza verdim oyumu. Tankı, gördüğüm en güzel tanklardan biri. Tamam bu hafta aktif olamamış olabilir ancak, bence bilgi görgü ve efendiliği ile hak ediyor oyumu. Gönlümden o geçti, ona verdim. Aslında Volkan abi ile aralarında kalmadım değil ama.. Cenk dedim sonunda. ;)

aqua_boy bunu beğendi.
  3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Ben Volkan hocaya verdim oyumu. Hayırlısı olsun.

4. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Volkana +1

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Oyum volkan hocaya hayırlı olsun

6. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Bende oyumu Cenk kardeşime verdim.. Neden diyecek olursanız bilgi birikimi olsun , yaptığı işte emin adımlarla ilerlemesi olsun , daldan dala zıplamama huyu olsun , gerek verdiği cevaplarda ki seviye gerekse meraklı ve araştırmacılık yönünün yanında bütün bunları gencecik yaşında taşıyor olup gelecek vaadetmesi sebebiyle benim oyum Cenk kardeşime gitti. Ama yanlış anlaşılma olmasın sakın diğer üyelerde bu vasıflar yokmuydu diye neden bu kadar detay yazdığım yadırganmasın.Tüm üyeler birbirinden değerli ve gelecek vaad ediyorlar.. Ben olsam olsam haftanın şanssız üyesi seçilebilirdim şu aralar diye düşünüyorum. :)

aqua_boy, Erman Pehlivan ve murer bunu beğendi.
  7. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Benim bu gidişle karizma çizilecek. :D

8. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Aynen sizler kadar emeğim olmasada :D

9. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Aynı duygular ile vermişiz oyumuzu. :) Sen duygularına benden daha iyi tercüman olmuşsun abi o ayrı.

aqua_boy bunu beğendi.
  10. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Bende oyumu Gizem hanıma verdim. Bir kaç gün önce gelen balıklarının fotoğrafını bizlere mutluluk ile fotoğraflarını bize sergilemesi benim çok hoşuma gitti. Bu nedenle oyumu Gizem hanıma verdim.

11. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Seni seçtim Volkan abi :)

Herşey vatozlar için :)

12. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    ŞŞşşt noluyo orda? Rüşvetmi var kardeşim hayırdır? ?:F

13. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Oyumu Fatih'ten yana kullandım.

Bugün genç ve biraz bu yüzden hareketli veya yerinde duramıyor veya veya zaman zaman hatalar yapabiliyor. Ancak buradan çokşey kazandığını düşünüyorum ve bu haftanın bu gününe kadar eğrisiyle ve doğrusuyla bana göre en paylaşımcı üyesidir.

Erman kardeşimin bir ifadesini ekleyerek son vermek istiyorum. Fatih 2-3 sene sonra 20 yaşında olduğunda hem oturaklı, hem bilgili ve hemde başarılı bir akvarist olacak. Portalın oturmuş ve düzeninin içinden gelen bir hobici.

cirol, Erman Pehlivan, fth-94 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  14. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Temel abim çok teşekkür ederim. Beni buna layık gördüğün için. Seninde belirttiğin gibi bu portaldan binlerce bilgi kazandım. Eski üyeler çok iyi bilir.

Benim hakkındaki düşüncelerin için çok teşekkür ederim abi.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  15. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Bende oyumu Volkan Abime verdim. Vatozları ve çöpçüleri, çöçülerinin yumurtaları, onlar için yaptıkları için. Dip balıklarına 'çöpçü' gözüyle bakılan güzel ülkemde, onlara olan sevgisini somutlaştırdığı için.

Oyumu aslında çok erken kullanmıştım. Şimdi mesaj atma fırsatı bulabildim. Kusura bakmayın.

volkantr34 bunu beğendi.
  16. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Portalda benim görüşüm, genç yaşına rağmen bilgi sahibi olan, efendiliği, düzgün Türk'çesi, imlası, konu akışlarına kadar tam bir beyefendi olan, hani derler ya ''Büyümüşte küçülmüş'' Cenk kardeşim ön plana çıkıyor.

Fakak; Bu anket haftanın akvaristi seçimi olduğundan dolayı, fazla bilgisi olmamasına rağmen, heyecanlı, araştırmacı ve azimli olmasından dolayı, oyum Gizem Hanım'a olmuştur.

Her ikisinin de, başırılarının devamını dilerim.

17. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Oyumu bilerek haftanın tüm paylaşımlarına bakıp ona göre oy kullanmak için son dakikalara bıraktım.Fatih'ten yana oy kullandım.Ama öyle ama böyle sonuçta haftanın en paylaşımcı üyesi bana göre Fatih ve oyum ona gitti.

Fatih tek oyla kaldım sende bana kullansana ne bekliyon :F

Temel abi Volkan abinin zaferini ne zaman duyuracaksın :)

fth-94 bunu beğendi.
  18. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Güven oyunu bana kullandığından dolayı teşekkür ederim. Fakat ben oyumu geçen gün Gizem hanıma verdim.

19. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Şaka yapıyorum Fatih :F :F :F

20. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Ben fatih abiye oy attım.

fth-94 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş