1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Haftanın Akvaristi Anketi ( 19 Eylül )

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

?

Haftanın Akvaristi Sizce Kim ?

1. Warden ( Güven Gökdere)

oy sayısı 1
    3,6%
  2. Müzikopat ( Hüseyin Çelik )

oy sayısı 0
    0,0%
  3. fth-94 ( Fatih Başbağ)

oy sayısı 10
    35,7%
  4. kero11 ( Kerem )

oy sayısı 1
    3,6%
  5. Courageous ( Özkan Yürekli )

oy sayısı 2
    7,1%
  6. volkantr34 ( Volkan Gursoylar)

oy sayısı 8
    28,6%
  7. gizem_35 ( Gizem )

oy sayısı 3
    10,7%
  8. aqua_boy (Cenk Sinor)

oy sayısı 2
    7,1%
  9. l3yqrkm1st (Görkem Çakır)

oy sayısı 1
    3,6%
  1. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    At abisi at. İstediğine oy atmakta serbestsin. =)

2. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Erken mi konuştum nedir anketi Fatih kazanmış.Tebrik ederim Fatik durdun durdun son dakikada golü buldun :)

Anketi şöyle bir kendi açımdan değerlendirirsem % 3,70'lik bir oy yüzdem mevcut.Buda benim portal ülkesinin sahillerde olan gücümü gösterir :F Ey Fatih sana sesleniyorum varsa yüreğin çık portal tv'ye konuşalım tartışalım.İktidar oldun diye neden havalanıyorsun :F :F :F

Oy verin yetki verin haftanın akvaristi olalım,oy verin yetki verin ayın akvaristi olup ödül alalım sonra oyunuzda yetkinizde size kalsın :F :F

Tek bir hayalimiz var bir mpanga gibi tek ve hür ve tetrazon sürüsü gibi kardeşçe yaşayan portal kuracaz.Büyük liderimiz Olcay abinin de dediği gibi ne tuzcu,ne bitkici insanca yunusça bir düzen için geliyoruz :F

Fatih'i tekrar kutlarım.Volkan abi 1 oyla kaçırdı üzülmesin gönlümün akvaristi olmuştur :) Zaten tecrubesi ile forumdaki adı yeter... Diğer arkadaşlara da bakıyorum da Görkem,Kerem noldu la bize :D :D

Bu arada Allah aşkına o 1 oyu bana kim verdi :hasta:

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Güven susssss... 1 saat önce Volkan abi dedin 1. şimdi sen diyorsun. Şom ağzını açma :F :F :F

Daha oylama bitmiş değil. Oylama bittikten sonra yazarız düşüncelerimizi ;)

4. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Pardon ben oyumu kullandığım için oylama bende bitmiş gibi :cekingen: :cekingen: :cekingen:

Baya bir pot kırdım :sopa:

Umarım yüksek portal kurumu bana ceza kesmez :yun:

Neyse Fatih ben ağzımı açtım ya şimdi kesin Kerem arkadan gelip birinci olur :F

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Oy kullandığın için sadece sonuçlar çıkıyor Güven. Senin tarayıcıda olmasın sorun ? Bende düz ismim :F

Güven sadece 1 oy kullanabildiğin için, sende oyunu verdiğin için oylama kısmını artık sen göremiyorsun. Daha doğrusu oy kullanan arkadaşlar göremiyor. Şuanda sadece sonuçları görebiliyoruz Güven.

6. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Arkadaşım ben sana oy kullanmadım mı ondan sen yatık gözüküyorsun :F :F

Noluyor ya bizim seçim stresinden saçma saçma bir muhabbet :F :F

Fatih ayın akvaristi olup ödül alırsan bak ben sana verdim oyumu yani ne bileyim hatırla yani yani bilmem ki anladın mı yani :D

7. blue_zaire

blue_zaire

İsim:
    Abdullah Kaymak
    Oyumu fatihten yana kullandım..Portala yardımlarından dolayı..

fth-94 bunu beğendi.
  8. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Sonuçlar net olarka ne zaman açıklanıcak ? Sandık başında beklemeyi düşünüyorum oy hırsızlığına karşı :F :F :F

9. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Fatih vaatlerin neler kardeşim? Portala havuz mu yaptıracan,yeni temalar mı eklettirecen? Ne yapacan?

Şimdi tek başına iktidar olup portalı soyup soğana çevirme.Gidip İtalya'dan özel altın kaplamalı filtreler getirtme :F :F :F

10. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Güzel espriydi :D:D:D

11. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kutlarım Fatih. Haftanın akvaristi sen oldun. Anket kitlenmiştir.

Oy kullanımları aşağıdaki gibidir;

volkantr34 ( Volkan Gursoylar) Aguila Negra cirol james_34 lepistes myillar rappier reis turqer

Courageous ( Özkan Yürekli ) aqua_boy gizem_35

fth-94 ( Fatih Başbağ) berkan blue_zaire DizD@R21 Kubilay* l3yqrkm1st molly Warden YIKIKTEMO Yunus Yıldırım ~LepisteS~

kero11 ( Kerem ) bozüyük

l3yqrkm1st (Görkem Çakır) Courageous

aqua_boy (Cenk Sinor) Erman Pehlivan volkantr34

gizem_35 ( Gizem ) fth-94 murer Özdemir

Warden ( Güven Gökdere) kero11

fth-94 bunu beğendi.
  12. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Ohh be....

Uzun bekleyişin ardından sonuçlar resmi olarak açıklandı :) Şuanda çok mutluyum. Yarın basın açıklaması yapmayı düşünüyorum :F :F :F

Şaka bir yana bu birincilik beni gerçekten çok mutlu etti. Tüm oy kullanan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Erman Pehlivan ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  13. blue_zaire

blue_zaire

İsim:
    Abdullah Kaymak
    Gelecek Olan Haftanın Akvaristı Yarışmasında Bende Yarışmaktan Mutluluk Duyarım Benim İçin Büyük Bir Şeref Verecektir..Ama Ginede Büyük Abilerimiz Karar Versin..

14. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Tebrik ederim Fatih...

Ayın akvaristi olursan konuşmanı şimdiden hazırla.Küçükken simit satıyordum de,boş zamanlarımda sarı prenses yavruları satıyordum,bitki satıyordum o günlerden bu günlere geldim de... :F :F

fth-94 bunu beğendi.
  15. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Fatihçim seni tebrik eder , başarılarının her daim böyle hırs eşliğinde devam etmesini dilerim.. Kazansam üzülürdüm açıkçası kazanamadığıma sevindim.. :) İş gereği çok katılım sağlayamamıştım hak edenin aldığı bir oylama olmuş.. Seçimini benden yana kullanan kullanmayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Böyle güzel aktivitelerin hareketlendirilmesi ve çeşitlendirilmesi için olaya dahil olanların dışında tüm portal üyelerininde katılımlarını esirgememeleri kaynaşmanın bu denli güzel geçmesini sağlıyor.Ama bu kadar katılım Akvaryum Portalına yetmez.. Kesinlikle yetmez..

Emeği geçen ve katılan herkese teşekkürler..

fth-94 bunu beğendi.
  16. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Tebrikler Fatih ;)

fth-94 bunu beğendi.
  17. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Fatih , tebrikler :)

fth-94 bunu beğendi.
  18. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Valla Volkan inan ortada pek dediğin gibi yoktun ama son anda Fatih sanırım lobi çalışması ile geçti seni. Fakat buna ramen oy almanı kıskanmadım dersen yalan olur. Ne diyelim maşallah.:nazar:

19. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Fatih tebrik ederim kardeşim. Her ne kadar oylamada hata yapılsada birincinin sen olması beni mutlu etti. Oy kullanamadığım için üzgünüm ama inan kullansaydım senden başkasına kullanmazdım. Başarılarının devamını dilerim kardeşim.

fth-94 bunu beğendi.
  20. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    :) hala oylamada hata yapılsada ??? Yahu hüseyin sen adamı öldürürsün. :D İnsanlar istediği vakitte, istediği zamanda oy kullanır. Eleştirirsin kabul anlıyorum ancak, kendi düşüncelerini başkalarına uygulatma isteğin eleştiriyi bozuyor.. Kendine doğru gelen, herkese göre doğru değildir. Oylamayı o zaman 1 güne sığdıralım? Pazar sabahı açılsın oylama, kullansın millet oyunu?

Bence yorumlarında dikkatli olmalısın. ;)

Sayfayı Paylaş