1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Haftanın Akvaristi...

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Muzikopat tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Evet arkadaşlar birden aklıma geldi hemen foruma sorayım dedim. Böyle bişey yapsak sizce nasıl olur ? Her hafta alsak birini röportaj tadında , sorular sorsak cevaplar alsak , nasıl başladığını , akvaryumlarla ilgili nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını sorsak vs. vs. Hem birbirimizi daha iyi tanımış olur , hem de fikirlerimizi paylaşmış oluruz. Şimdiden yorum yapacak olan arkadaşlara saygılar , sevgiler , teşekkürler...

2. Kadr1maN

Kadr1maN

İyi fikir em34: Ben varım.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Senle başlayalım o zaman Hüseyin.

Hayalindeki akvaryumu bize bir fotoğraf ile gösterirken, akvaryuma ilgin zaman içerisinde arttı mı, azaldı mı?

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Akvaryuma ilgim sürekli arttı hocam. Babam azalmasını beklerken 2. akabinde 3. ve en son da 4. akvaryumu kurdum. :D Şimdi babam da bir akvarist. Ama acemi akvarist. Hayalimdeki akvaryumu kurduktan sonra resmini paylaşacağım zaten. Başka sorusu olan varsa seve seve cevaplarım.

Saygılar...

5. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Seni genetik bilimine yönelten ne oldu Hüseyin? :D

6. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Bu sorunun altında bir cinlik var ama yinede yanıtlayayım abicim :D. Beni genlere yönelten anatomi merakım oldu. İnsan anatomisini ezberlemek üzreyim zaten de birde lepistes hücre-gen-anatomisine merak sardım. Yani Gen-Ar arayıp da bulamadığım bişeydi. Dersleri ektiğime bakmayın. Ben uygulamalarda sahneye çıkacağım...

Başka sorusu olan ?

Saygılar...

7. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Seni anatomi bilimine yönelten ne oldu Hüseyin? :D

8. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Puhahahahha,al sana altında cinlik aranması gereken asıl soru.Cevapla da göreyim hadi :D :D :D

9. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Psikopat olduğumu düşünme de abi işkence yapma merakı oldu :D Yani nereye nasıl vurursan vücut nasıl bir tepkimeye girer , Hangi damara vurursan kalp ritmlerini bozar , Vucutta nereye vurarsan şahsı bayıltırsın , nerdeki sinirlere zarar verirsen felç edersin. İşte bu meraklar beni anatomi bilimine yöneltti ve 3 yılımı verdim. Gerekirse bir üç yılımı daha verir ezberlerim ben bunu abi :D ( Kimse psikopat olduğumu düşünmesin. Benimkisi sadece merak ) :D

Yeni sorular ???

Saygılar...

10. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Cevapladım da gör hadi :D Nasıl cevap ama :D

11. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Yalan,külliyen yalan.İnanmadım ben.Yahu Hüseyin yaşına göre bir sebep bul,biz de eğlenelim şurada 2 dakika :D
    Sen çok Kill Bill izlemişsin belli :D

12. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Abi ne alakası var. Vallahi billahi sebep bu :D İster inan ister inanma. Ayrıca yaşımda ne var sopa: Ben daha gencim :D :(

13. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Simge olarak neden deniz atını seçtin?

14. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Oraya kendi resmimi koyacaktım ama beceremedim. Byou büyükmüş :D O yüzden idare etsin diye koydum. Özel bir sebebi yok yani :D Doktor Bey..

15. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Koy oraya bir insan anatomisi resmi,daha iyi olur bence :p
    Neyse sorulara devam...
    Neden su canlıları?

16. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Neden o kadar avatar arasından deniz atı? Bunun bilnçaltınla bir ilgisi olabilir... Yoksa tüm insanlık aleminde ilk doğum yapan erkek olma arzusu yatıyor olmasın... :D Seni Arnold Schwarzenegger mukalliti seni... :D

17. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Hüseyin yanmışsın koçum sen :D

Bukadar soruyu bana sorsalar kendimi sorguda sanır kafayı yerdim :D

Açtın bir konu madem bende sorayım; askere gideceğin zaman biliyorumki evdekiler akvaryumlarınla ilgilenecekler fakat;balıklara yeterince müdahele edebilmeleri için ev halkını nasıl bilinçlendiriyorsun,yada bilinçlendirdinmi ?

18. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Çünkü seviyorum. Kara canlılarını da seviyorum ama su canlıları kadar değil.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Yok onla alakası yok abi :D . Olamaz da... :D Denizatını seçmemin sebebi biraz da ürkütücü görünmesi. İnsanları biraz korkutmak lazım :D

19. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Deniz atından korkan tek insan sensindir Hüseyin.... :D

20. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Çok güzel bir soru. İstersen cevabımı hemen vereyim. Abi zaten annem akvaryum hastası. Kardeşlerim de en az benim kadar meraklı. Kız kardeşime şu an bildiklerimi aktarıyorum. Askere gidince akvaryumlarım sorun olmayacaktır abi. Ama balıklarımdan ayrı kalmak tabi ki üzecektir beni . :( Başka sorusu olan varsa buyursun.

Saygılarımla...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sanmıyorum da bilinçaltı meselesi abi :D

Sayfayı Paylaş