1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hairy ve Diğer Mushroom, Koloni Halinde.

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde Ontheway tarafından 28 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Merhaba arkadaşlar elimdeki hairy mushroomları (muhtemelen Rhodactis indosinensis) tanktan çıkarmaya karar verdim. Renkleri fosforiktir. Kayanın üstünde bir sayıma göre 7-8, bir sayıma göre 8-9 adet kafa vardır (valla hepsi üstüste oturuyorlar tam sayamadım, daha fazla da olabilir :)).

Kayasıyla birlikte göndereceğim. Yalnızca otobüsle gönderim var, kargoya veremem.

Resimlerden çok iyi görünmüyor ama üstünde bir çok farklı renkte (mavi yeşil mor turuncu) borozan şeklindeki mushroom lardan da çok sayıda var. Görünenlere ek olarak bir büyük kafa hairy mushroom da kumda var, onu da pakete ekliyorum. Canlılar 2.5 yıldır akvaryumdalar ve sağlıklarında hiçbir sıkıntı yok. 200 tl.

Birkaç foto, isteyen arkadaşlara whatsapp tan video da atabilirim;
    20160228_184125-800x450.jpg 20160228_184132-800x450.jpg 20160228_184151-1024x576.jpg 20160228_183959-800x450.jpg

kaelthas ve Nadir bunu beğendi.
  2. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Biraz fiyat ayarlayalım, yeni rakam 150 TL.

Hadi arkadaşlar bi el atın da satılsın şu canlılar, birinci taksitin ödenme günü geliyor :D

3. Marco Pashaa

Marco Pashaa

İsim:
    Hamdi
    Hocam hayırlı satışlar ☺ kamera lazım mi

4. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Hamdi teşekkür ederim, yeni modelleri bekliyorum, balık kaskına monte edilebilenleri çıkmış :)

5. Marco Pashaa

Marco Pashaa

İsim:
    Hamdi
    Hocam kesin o teknolojide çıkar allah çini başımızdan eksik etmesin... canlıyı bi arkadaşım sordu dedim hocama bir sorayım bize son ne olur hocam buda yeni hobici

6. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Verilmiştir, "darısı Xenia'ya" nidaları eşliğinde konu kilitlenebilir.

7. Marco Pashaa

Marco Pashaa

İsim:
    Hamdi
    Durun kitlemeyin 10 numara canlı hediyeleri ile beraber hemde.. hocam sağolun

mekatronik ve Ontheway bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş