1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hamile Lepistesler :F

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde harun_99 tarafından 10 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. harun_99

harun_99

Yer:
    Van
    İsim:
    harun
    Arkadaşlar bu benim dişi lepistes hamile olduğundan şüphe duyuyorum :bilmem:.Yardım erderseniz sevinirim

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 3 Haziran 2015
  2. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN
    Cevap: Hamile Lepistesler :F

Harun Bey lepistesiniz hamile ama karnı çok şiş değil, fazla yavru vermiyebilir.

3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Hamile bir lepistes sağlıklı yavrular.

4. harun_99

harun_99

Yer:
    Van
    İsim:
    harun

Hakan nerden anladın ? Resimler fazla net değil ama. Dediğin gibi karnı fazla şiş değil belirgin bir siyahlık var. Sence ne zaman doğum yapar bilgin varmı. İyi günler :bye:

Ne zaman yavruluğa alıyım balığı kaç güne doğurur ? :bye:

5. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Harun bey Hakan değil adım Haktan tam olarak ne zaman doğuracağını bilemeyiz. Akvaryumda bol bitki varmı varsa dişi lepistes akvaryumda doğursun yok sa yavruluğu kullanabilirsin.2gün sonra koy yavruluğa.

6. harun_99

harun_99

Yer:
    Van
    İsim:
    harun

2 gün geç olur Haktan yarın koyarım siyahlık çokk.Belli olmaz ne zaman doğum yapacağı. :bye:

7. METİN SUVAR

METİN SUVAR

İsim:
    METİN SUVAR

Harun konuyu yanlış yere açmışsın.Konu açacağın zaman forum başlıklarına göz at zaten aradığın forumu bulursun.Mesela bu konuyu tatlı su üretme yetiştirme forumuna açman gerekirdi.
    http://www.akvaryumportali.com/forums/50-Tatlı-Su-Üretme-ve-Yetiştirme
    Balığın hamile ama doğumu yakın değil yani şimdiden yavruluğa alıp strese sokma.Lepisteslerin rahimi 4 batın yavruyu tutma özelliğine sahip.Ama bence karnının biraz daha şişmesini bekle.

8. harun_99

harun_99

Yer:
    Van
    İsim:
    harun

Tamam Abi sen ne dersen öyle olsun.Yeni üye olduğum için konuyu nerde açacağımı bilmiyorum.Dişiyi yavruluğa almıştım ama çıkarayım.Senin dükkana geldikten sonra gidip aldım bu balığı şansıma hamile çıktı ama daha yeni hamile kalmış :bye:

Sayfayı Paylaş