1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hamile sarı prenses

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde barlas tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. barlas

barlas

Arkadaşlar hamıle olan sarı prensesımı 60 litrelik yedek akvaryumuma ayırdım. Hersey mevcut ısıtıcı ıc flıtlre hava motoru var. Balık 1 haftadır burda. Ama hıc yem almıyo kayalardan yaptıgım magrada duruyo hep normalmı

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. egouard

egouard

İsim:
    Emre Aladağ
    Normal.Ancak bir bak.Hamileden kastın şişlikmi yoksa ağzında sarkıkmı? Şişse hastalık,sarkıksa hamiledir.Acemi hobiciler her karnı şiş olan hayvanı hamile sanarlar o yuzden dedım.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Foto olursa daha iyi yardımcı oluruz...:)

egouard bunu beğendi.
  4. engin.

engin.

Yer:
    istanbul / ümraniye
    İsim:
    engin alp
    Bence böyle yapma kardeş balık yazdıklarına göre strese girmiş gibi yumurtaları atma riski yüksek. Atmayanlar oluyor tabi ama ana tankından bir bölüm ile bölersen daha iyi olacaktır bence. Sağlıklı yavrulara. :)

5. barlas

barlas

Ağzının altı sarkık

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. engin.

engin.

Yer:
    istanbul / ümraniye
    İsim:
    engin alp
    Yumurtalar olduğu için sarkık ama sen yinede bir video at ona göre daha net yorum yapabilsin arkadaşlar.

Alparslan bunu beğendi.
  7. FRK34

FRK34

Yer:
    İSTANBUL-OKMEYDANI
    İsim:
    Faruk KURU
    Ağzında yavru varken yem yemez genelde.
    Kayaların arasında gezer,saklanır bunlar normal diye düşünüyorum.

8. egouard

egouard

İsim:
    Emre Aladağ
    Ağzı dolu olduğundan balık ortalıkta gezmez zaten.Saklanması,yem yememesi kadar normal bişi yok.

Alparslan bunu beğendi.
  9. hooper

hooper

İsim:
    hakan özdemir
    selam ark benimde ağzı yavrulu sarı prensesim var ve ilk yavru yapaçak hiç saklanmıyor ve yem attım zaman yemin yanında sizce agzında yavru varken yem yer mi agzında sürekli bişey varmış gibi bişey ceviriyor. 9 günlük kustursam keseli olmuşmudur yavrular

Sayfayı Paylaş