1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hamster

Başlığı 'Diğer Evcil Dostlar Forumu' kategorisinde berkan tarafından 11 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Aranızda hamster besleyen var mı ? Hamster beslemeyi düşünüyorumda.

2. bozüyük

bozüyük

İsim:
    Mustafa Mert TUĞRUL
    Süper bişey bu ya :D
    Ben beslemedim ama bi akrabamda vardı.Petşhoplarda hamster için plastikten yuva gibi şeyler satılıyor altına bol miktarda talaş kullanırsan iyi olur.
    Sevimli hayvanlar:ay:
    Galiba tuvalet eğitimi için bişeyler yapman gerekecek.Daha sonra eğitildikler gibi tuvaletlerini yuvalarının içine konulan herhangi bir kabın içerisine yapacaklardır.Bu kabın içerisine de biraz kum koymanı tavsiye edebilirim.

3. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Bilgiler için sağol.

4. bozüyük

bozüyük

İsim:
    Mustafa Mert TUĞRUL
    Önemli değil.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

5. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ
    Bir hayvanın olabileceği son noktada sevimlidir. Ancak kötü iki tarafı vardır: Bir, idrar yapar ve son derece kötü kokar. Sürekli altındaki talaşı yenilemen gerekir. İki, gündüz uyuyup gece karanlıkta aktif olan bir hayvandır. Gündüz seveceğiniz, ilgileneceğiniz vakitte kutunun bir köşesinde sürekli uyur, akşam olup da sizin uyuduğunuz zaman o kalkar sabaha kadar hiç durmadan koşar tekerleğinde. Akşam ışığı kapattığımda koşmaya başlar, ışığı yaktığımda köşeye geçip uyumaya başlardı. Tabiki bu durumlardan kısa sürede iade ettim. Özellikle ikinci özelliği olmasa kesinlikle beslenecek hayvanların başında gelir. Evcillerdir, kesinlikle ısırmazlar, evde olan her şeyle beslenirler, kısa sürede büyürler, çabuk ve çok çoğalırlar, fare değillerdir ve onlardaki hastalıkları taşımazlar...

yasemin elif, berkan ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  6. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Bende çok severim hamster. Ama o birinci şey yani koku olmasa alırdım 2 gonzales ama...

7. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Geçen sene ortanca oğlum nerden bulduysa bir kafesin içinde iki tane bulmuş eve getirmiş bunlardan.Birde bana süpriz yapacak güya hani ben hayvanlar çok seviyrumya.:) Kafesin içinde birde baktım iki tane fare ( fare olmadıklarını biliyorum ama bakınca fareyi anımsattıkları için ben hep onları fare olarak görürüm ) üstelik kafesin içinde heryeri batırmışlar ve leş gibi kokuyordu.Kafesle beraber çocuğuda tekme tokat kovaladım evden.:F Allah tan hatun görmedi onları yoksa busefer hatun hepimizi kovalardı.:F Tabi zevk meselesi ama ben bir türlü ısınamıyorum bu hayvanlara.:der:

8. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    Her hayvan sevimlidir genelde. Ama kesin bir şey var;
    Tüm hayvanların YAVRU olanları her zaman sevimlidir...

Sayfayı Paylaş