1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hangi Balığı Beslemeliyim

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde emin123 tarafından 18 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. emin123

emin123

İsim:
    emin gençay
    Merhaba arkadaşlar.178 litre akvaryumum var.Sarı prenses besledim ama artık beslemek istemiyorum.Sarı prensesten başka bir balık bana önerirmisniz?Akvaryumum 178 litre kumum beyaz dış filtre var dekor olarak kaya kullanıyorum ısıtıcı ve hava motoruda var aydınlatmam gün ışığı renginde.
    Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.Teşekkür ederim

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Canlı doğuranlar derim...:)

3. emin123

emin123

İsim:
    emin gençay
    Melek balığı olur mu?

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Yaşadığı ortamı bire bir hazırlarsan her balık olur yaşar,yalnız meleklerin yanına ufak balık ekleme...:)

5. emin123

emin123

İsim:
    emin gençay
    Teşekkür ederim.

6. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak
    bence nasıl balıktan hoşlandığınız burada önemli olan ki ; agresif sert ama cana yakın olsun ve büyük göz doldursun derseniz astronot, yok orta kısımda kendi halinde takılsın hiçbir şeyden kolay etkilenmesin derseniz japon, yok sosyal tür istiyorum yavrulasın ve teyze hala amca dayı çoluk çocuk bir arada büyüsün diyorsanız brichardi derim kendi zevklerime göre, lakin uç noktalarından anlattığım gibi nasıl bir durum istiyorsanız bence göz zevkinden de önemli bir konu bu :)

Sayfayı Paylaş