1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hangi Balık Türü Hangi Yemi Yer

Başlığı 'Canlı Yem Kültürleri ve Diğer Yemler' kategorisinde Montimahir tarafından 4 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Reedmariculture sitesinin tavsiye ettiği beslenme diyet tablosu...

TencoMelih, Ankaraguclu, halilkocan ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Ben birtek sonunu deniz atlarını anladım gerisini anlamadım ilgilenmiyorum da ama mysis bulamadık ya ne yapacağız bilmem.

3. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Mysis bulamazsak alternatiflere yöneleceğiz, bkz.çekirge :) Bence Artemia yer ya deniz atları.

4. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Araştırmalarımda yemiyor diye sonuç buldum. Mysis canlı olması tercih ediliyormuş. Sadece tank ortamında doğup yetişenlerin artemia aldığı yazılıyor.

5. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    O zaman üreteceğiz hocam, Deniz bey bir ara elle besliyordu yetişkin denizatlarını, videoları olması lazım Mercan Çiftliği Facebook sayfasında.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Her yemi yemedikleri ortada, ne kadar kaliteli olursa olsun bakmayanlar oluyor. Biraz da alıştırma ile alakalı sanırım, hemen pes etmemek lazım, gerekirse bir gün aç bırakıp zorlamak lazım.

Ellerine sağlık Mahir, dönüp dönüp lazım olduğunda bakılacak veriler bunlar. Senin yüzünden balık değil topaç besleyeceğiz bu gidişle.:D

halilkocan bunu beğendi.
  7. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Abi sana bulduğum bir anemonlu set videosu vardı konuların birinde, dişilerin halini görmüşsündür. Gençler bu araştırmalarımızdan faydalanarak üretsinler artık diğer türleri de.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  8. ahmetzbfb

ahmetzbfb

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    ahmet UMUROĞLU
    Bu yem konuları fazla dağılmadı mı?kafamız karıştı.:)

9. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Diyelim ki palyaço balıklarına yem attık, balıklar yemi havada çok iştahlı yerken yere düşenleri yememeleri, seramik üzerindeki yemleri özellikle ağızları ile dürterek bırakmaları neden olur?:D Yemler granül kırmızı yem.;)

10. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN
    Yere düşen pisleniyor diye yemiyorlardır:D:D

11. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa

Sayfayı Paylaş