1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hangi Derece Daha Güvenli Ölçer

Başlığı 'Akvaryum Malzeme Rehberi' kategorisinde m.avcıoğlu tarafından 21 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Akvaryumumda içten kullanılan cam derece kullanıyorum. Bu hafta sera nın dışarıdan cama yapıştırılan derecesini aldım. Arada iki-üç derece fark olduğunu gördüm. Sizce hangisi doğru gösteriyor?
    2013-03-20 23.17.48.jpg

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    En güzeli dijital olanlar...:)

Ankaraguclu bunu beğendi.
  3. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Alparslanın dediği gibi herzaman için dijital daha iyidir. Cam derece bende kullanıyorum Isıtıcı 26 derecede sabit derecenin gösterdiği ısı ise 25-26 arasında hiç değişme olmuyor.

Alparslan bunu beğendi.
  4. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Dijitalde hangi markaya güveniriz? Çin malları pek sağlıklı gibi gözükmüyor da ... Bir de bu ikisi arasında hangisi daha güvenilir?

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İkisi arasında cam olana yani civalı olana güven o akvaryuma yapışık olan süs "hikaye"...:D

6. Metin bey ben kendi tankımda Teco marka dijital termometre kullanıyorum tavsiye ederim.:)

Alparslan ve m.avcıoğlu bunu beğendi.
  7. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Soğutma işi yapanlarda 20-30 liraya digital olanları var probu plastik olanlardan alırsanız sıkıntisiz kullanırsınız .

Seyyar cihazdan online.

Sayfayı Paylaş