1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Haqos E480

Başlığı 'Nano Reef Akvaryum Kurulumları' kategorisinde AnakinSkywalker tarafından 16 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. AnakinSkywalker

AnakinSkywalker

İsim:
    Deniz
    Merhaba arkadaşlar yaptığim tankin görselliği hoşuma gitmedi tuzlu su için daha estetik bir tank daha hoş durur diye düşünmeye başladım .
    20160310_154152.jpg

Üsteki benim yaptığım , Haqos E480 güzel duruyor , protein skimer takviyesiyle Nano reef için uygun olurmu ?

veysel bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Eline sağlık, bitince güzel bir piko tank olur.

AnakinSkywalker bunu beğendi.
  3. AnakinSkywalker

AnakinSkywalker

İsim:
    Deniz
    Benim hoşuma gitmedi , deniz akvaryumu daha güzel olmalı. O yüzden hazir nano tanklardan almayı düşünüyorum. Buyuk 450 Litre olanıda ben yaptım onda Malawiler var .

veysel bunu beğendi.
  4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    İmitasyonu tam anlamıyla eksiksiz bitirirseniz güzel olurdu bence.
    Kaan ile beraber ( Benim bozduğum bir önceki tank) fluval m90 imitasyonunu gayet güzel tamamlamıştık. Yapım aşaması bitince genel hatlar ortaya daha net çıkar. Tabiki işciligin güzel yapılması önemli bir ayrıntı bu tip tanklarda.

AnakinSkywalker bunu beğendi.
  5. AnakinSkywalker

AnakinSkywalker

İsim:
    Deniz
    Merhaba arkadaşlar Su, tuz, ölü kaya , canlı kum, bakteri hepsi tamam. Bulanıklık tamamen gitti . Pazartesi 5. gün olacak . 2 Palyaço ve 2 temizlikçi karides düşünüyorum . Birkaç çeşit omurgasızda olabilir. Canlı girişi nezaman ve hangi sırayla olmalı.

Sayfayı Paylaş