1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hasan ACAR

Başlığı 'Forum Arşivi' kategorisinde hasanacar tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Kıymetli arkadaşlar, beni yakından tanıyın diye bu konuyu açıyorum.

Internete girme amacım sahip olduğumu zannettiğim güzellikleri paylaşmaktan başka bir şey değildi. Ama şu an geldiğim nokta kendilerinden her zaman iyilikler gördüğüm insanlara hakaret edebilen biri olduğumdur. Seviyesizliğimi düşünmeden seviyeden bahsettim. Ölçüsüzlüğümü görmeden başkalarına ölçüsüz diyecek kadar pervasızdım. Büyüklerime saygısızlığımı küçüklerime şefkatsizliğimi görünce birden irkildim ve bunları sizlere yazıyorum.

Hatalarıma karşı gururum/kendimi beğenmişliğim başkaldırmaya başladıkça kendime hakaretler etme arzum da artıyor. Bulunduğum kalitesizliği ifade edecek kelime bulamıyorum. Aradığım şey, olsa olsa osuruk kadar değerim olmadığıdır. Osuruk kadar bile kalitemin olduğuna inanmıyorum. Bunu bana hatırlatan abilerime hayatım boyunca dua edeceğim.

Benim gibi kusurları saymakla bitmez biriyle muhatap olma durumunda kalmanızdan dolayı hepinizden özür diliyorum.

Saygılarımı arz ederim.

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Mrb Hasan hocam;

Portalımızda biz kişilerin hobiye duyduğu heyecan ve beslediği türler üzerine bilgi ve mesajlar paylaşmaktayız. Kendiniz için kullandığınız kalİtesiz, ölçüsüz osuruk kadar değerim yok vs gibi bu tür ifadelerde bulunup durmunuzu paylaşmanızda üyelerimizin konu altına sizin kişiliğiniz için mesaj yazacağını düşünmüyorum. Bu platformda kişilere karşı verilen değer ve önem herkez tarafından net şekilde bilinir ben burda maaş alarak yönetimde görev yapmıyorum burda olmanın başlıca nedenlerinden biri burda kişlere verilen değer önem ve doğru bilgilerin paylaşılması, beni buraya bağlayıp vazgeçilmezlerim arasında olması ve bu nedenle konuyu müsadenizle kitleyip arşive taşıyorum.

Saygılarımla...

mustafa karaeli, emmi_06, ozgr ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş