1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hasan Hocayla akvaryum muhabbeti, ziyareti, ziyafeti, sefahati :D

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde atlantisprensi tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ
    Hasan Hoca (Hasanacar) yeni akvaryumumu ziyaret için bugün bana geldi. Bayağı güzel bir akvaryum muhabbeti oldu. Kimleri çekiştirmedik ki: Olcay, Temel, İsmail Beyler; bizim ve diğer forumlar neler neler... :D Bir de fotoğrafını çektik Hasan Hocanın. Sanırım nette ilk yayınlanacak fotoğrafıymış. İşte o ilk fotolar. Avatarındaki artistin resmini Hasan Hoca zannedenlere ithaf olunur: :F

Acizane bu da fakir:

Akvaryumumun nasıl göründüğü hakkındaki düşüncelerini yazar artık Hasan Hocam pala.gif

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Volkan hocam ALLAH muhabbetinizi arttırsın :)hasan hocam bu resimde çok değişik bu arada umarım kulaklarımızı kötü çınlatmadınız.

3. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR

Hasan hoca yüzünüzü gördük mutlu olduk bugün aynı muhabbetden bizdede vardı Temel Teoman Olcay ve Murat hocalarla bizde ufaktan bir sohbet yaptık Volkan bugün sohbet arasında senin akvaryumundanda bahsettim o kadar sade olup ancak bu kadar keyifli olur tebrikler :heyo:

4. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ

Valla hakkınızda istihbarat topladım. Kimdirler, ne iş yaparlar... Yok yok, güzel insanlar olduğunuzu ve diğer sitelerdeki gibi sadece yöneticilik değil de yardım ettiklerini, yardımcı olmaya çalıştığınızı konuştuk. :cicek:

Valla Mesut kardeşim Hasan Hoca da bayıldı. Beğendiğinize çok sevindim. Güzel olacak diye tahmin etmiştim iyi ki yanılmamışım. Yanılmış olsaydım arka planın değiştirilmesi, sumpın kulesinin değişmesi çok zor olurdu, hatta olmazdı. Kötü kötü idare ederdik. Güzel oldu Rabbime şükür.

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Dekor olarak bakan birşey yok der ama itiraf etmek gerekir ki muhteşem durmuş. Eskiden tropheus dedin mi akvaryumu kaya ile doldururduk ondan sonra balıklar her kaya için birbirini yerdi. Ben en çok arka fon rengini beğendim hatta Mesut'da fonu çok beğenmiş. Maşallah. naz:

Hasan'ı görünce şaşırmadım beynimde çizdiğim Hasan profilini gödüm. Nur yüz Hasan diyorum ona. :F

6. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar

Volkan hocamın canlılarına ve ekipmanına hayran kaldım. Allah nazardan saklasın.

Çok güzel bir türü çok güzel bir tankta besliyor.

Manzara Mesut Bey'in dediği gibi sade ve keyif verici.

Siyah kazakla Duboisi gibi olmuşsun esprisi kimsenin aklına gelmedi mi? :D

7. taygun

taygun Guest

Volkan Bey,

Merhaba. Hasan arkadaşımız avatardaki resmi ile bizi kandırmış desenize. :D

Balıklarınızı ve akvaryumunuzu görünen kısmıyla beğendim.

Bir yanda İstanbul toplantıları, diğer yanda Konya toplantıları. Hadi bakalım diğer illerdeki üyeler de tanışığ görüşmeye başlarlar umarım.

Sağlıcakla kalın. :)

8. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Volkan abi güzel bir paylaşım olmuş. Akvaryum hobisinin sadece hobi olmadığını bu forumda defalarca gördük ve hala da görmeye devam ediyoruz. Canlılarını ve akvaryumunu Tamer hocamın dediği gibi ''Görünen Kısmıyla'' beğendim.

Görsel paylaşımlarınızın devamını ümit eder , iyi akşamlar dilerim.

9. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar

Volkan hocam Portal ile ilgili de iki önemli şey söyledi:

1) -özetle- Forum sistemini ücretli bir sisteme geçirin.
    2) Diğer akvaryum sitelerine artık pek girmiyorum.

Şimdi muhabbet alıp yürüyecek ya neyse :F

10. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ

Tamer Bey ben de ilk görünce avatarı Hasan Hocamın kendi resmi sandım, adama bak be artist gibiymiş dedim. Nerden bilirdim Hasan Hocamın kandırmacası olduğunu. :F

Hüseyin'im akvaryumumun resimlerini, tanıtımını buradan inceleyebilirsin ;)

http://www.akvaryumportali.com/forum/tropheus-akvaryumu-kurulumu-t9645.0.html

11. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ

Hasan Hocam öyle bir söylemişsin ki sanki giriş paralı olsun demişim gibi anlaşılıyor. Üyelere güzel sözler söylettirme hakkımda montz:

Benim söylediklerim birkaç tavsiye. Diğer siteleri bıraktım. Başka sitemiz yok artık portaldan başka. Portalımızda da takdir, +1, resmin ayrı değil de aynı sayfada büyümesi, ille kodla değil direk yazıları ve resimleri kopyala yapıştır yöntemiyle mesaj yazmaya izin verme gibi tekliflerde bulundum. Bu söylediklerim de paralıymış. Temel Abi pamuk eller cebe :F

12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hiç boşuna kıvırma Hasan, konu dağılmaz bu mesajlarla sana yönetim konularının paylaşıldığı bölümde dedim dedim yaptıramadım burdan yazayım belki anlarsın. Akvaryum zaten muhteşem bakıyorum bakıyorum kusur bulamıyorum bari buradan sıkıntımı yazayım herkes okusun.

Sana diyorum ki bu forumu en büyük yapmak için al sana ne kadar para gerekiyorsa o kadar para ve ne gerikiyorsa yap. Şimdi gene yazma herşey para değil diye. :F

13. görkemtemel

görkemtemel

naz: naz: İkinizinde maşallahı var abi :) Umarım birgün bütün portal toplanabilir , yüz yüze görüşüp konuşmak çok iyi olur:)

Bende arka fonu çok beğendim , Volkan abi arka fon boyamı?

14. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ

Görkem Bey boyama değil, arka fon yapıştırma. Özel bir kağıttan beyaz bir fon yapıştırttım. Akvaryumcu ve arkadaşım ısrarla sarı renk olsun dedi ben de ısrarla sarı gibi bir rengin ne işi var akvaryumda arkası beyaz olsun balıklar ve dekor direk görünsün rengin içinde kaybolmasın dedim. Yukarıya da mavi, beyaz, pembe renkteki florasanları takınca ortaya çok güzel bir fon çıktı. Resimlerde görünmüyor, fonun yukarısı maviden aşağıya doğru beyazlaşıyor. Florasanları sıralanışından kaynaklanıyor. Hasılı sizin gibi ben de çok beğendim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

15. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Volkan hocam balıklarının Maaşallahı var resman hayran kaldım naz: Sağlıkla uzun yıllar beslersin İnşallah.

Hasan hocam bıyıklarda yakışmış hani. gizli: Bende senin avartardaki resim sana ait biliyordum ama hala bir benzerlik var. Bu resim senin eski resmin olabilirmi ? saat:gif

16. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar

Colin Farrel bana biraz benziyor ne yapayım :D :F

17. taygun

taygun Guest

Vallahi ben Farrel'i tanımadığım için avatardaki kişi hasan hocam zannediyordum.

:F Yıkıldım resmen. :F

18. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Aynı yanılgıya bende düştüm Tamer hocam. Ama artık öğrendik. Resimdekinden daha karizma bir adammışsın hocam. :)

Sayfayı Paylaş