1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hasta Balık

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde ft25 tarafından 31 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    Arkadaşlar benim bir balığım var arkadaştan aldım.Hasta olduğu için özellikle aldım tedavi etmek için balığın kuyruk erimesi ve yırtılması diğer balıkların yanında duruyor onu ayırayım mı?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kuyruk erimesi ile yırtılması arasında fark var Furkan. Ayrıca iyileştiririm diye balık almak hatadır. Bunu bu kadar iyi bildiğim halde şartlar farklı olsa da ben satın aldım ve uğraşıyorum. Arkadaşının balığını iyileştirmek için alabilirsin ama bunu karantina tankın varsa yapman daha doğru olur. Stres, görülmeyen benek ve diğer hastalıkları hiç ummadığın şekilde akvaryumuna bulaştırabilirsin.

Su şartların iyi ise iyi bir bakım ve beslemeyle balık düzelebilir. Zaten kendi sağlıklı balıklarının arasına koymuşsun şimdi akvaryumuna ilaç vs eklemen zaten büyük hata olur.

3. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    Daha doğrusu Temel abi balığı arkadaşım verdi bana dediki şu balığa bak yani ayrı br kaba aliyim diyorsunuz siz.Peki teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş