1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hastalık belirtisimi?

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde Bjkolik tarafından 11 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan
    Arkadaşlar aslında bu gördüğüm şey balığı aldığım zamandan beğri vardı.Fakat sadece o balığın tipinin öyle olduğunu düşünüyordum.Balığımın dudaklarının üstünde siyah bir leke, bıyık şeklinde bir şey var.Bir arkadaşımın hastalık belirtisi demesi üzerine hemen buraya konu açtım.Sizce bu bir hastalık belirtisimidir yoksa balığın sağlığı yerinde mi?,ilaç kullanmama gerek var mı?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Tolgahan taktir edersin ki fotoğraf olmadan kimse yorum yapamaz bu konuya. Bu yüzden söz ettiğin balığın ve yine anlatmaya çalıştığın oluşumdan fotoğraf yayınlamalısın. Aksi halde kısır konu kavramına alınması gerekir ve kilitlenerek arşive taşınır.

Fotoğraf bekliyoruz...:ay:

3. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan
    Resimde flaş patladığı zaman balığın o siyah lekesi tam olarak görünmüyor ama ben biraz paintte bunu düzeltirim tamam yollarım.

4. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan
    Sonunda resimleri çekebildim resimleri telefonumdan çektiğim için özür dilerim başka makinam yoktu. Buyrun resimler;

5. expe

expe

İsim:
    emre aydınlar
    Benim fikrimi sorarsan bu balığın birşeyi yok.

6. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan
    Bilemiyorum bir arkadaşım bana hastalık belirtisi deyince hemen konu açtım inş yoktur bir şeyi :bilmem:

Sayfayı Paylaş