1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hastalık mı?

Başlığı 'Hastalık/Parazit Tanı ve Tedavileri' kategorisinde Alparslan tarafından 18 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhabalar...Bu akşam chromisler'in birinin kuyruk kısmında kırmızılık gördüm ve diğerine nazaran çok hareketsiz.Rengide biraz açıldı.Neden böyle oldu anlamadım yardım ederseniz sevinirim. Bir de büyük olan ona bir iki sefer vurduğunu gördüm. Acaba bunlar çift olmuyor mu ve sayıları 3 üzeri mi olmalı öyle ise birini tanktan çıkarayım mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Hastalık mı?

Balık zayıf demek ki, darbe de alıyorsa doğaldır. Sürü balığı sonuçta ve elbette sayıları en az 8-10 adet olmalıdır. Bu şekilde tavırları normaldir. Hastalık olan belirtiye gelince bu şekilde zor anlamak, stres altında mı değil mi, nasıl darbeler alıyor bilemiyoruz.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Cevap: Hastalık mı?

Temel abi sağol doğru söylüyorsun.10 dakika evvel 2 tane daha vurdu ve sonra ayırmak amaçlı olarak kepçe ile alıp kepçe ile akvaryumun içinde bıraktım ve az önce öldütem01.gifsaygılar:gif

Sayfayı Paylaş