1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hava Emiş Miktarları Belirtilmeyen Protein Skimmer Modelleri

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde basma tulumba tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Evet arkadaşlar,

Şimdi bir diğer isyanıma geçiyorum. Benim bir türlü anlayamadığım ve google'da babalar gibi arasam da; net bir sonuca ulaşamadığım veriler oluyor bunlar. Nedir bunlar? Bir protein skimmer'daki en önemli ve en çok baktığım özellik.

Adam koskoca firma, protein skimmer üretiyor, kaç watt yakıyor, kaç litreye kadar öneriyor; göğsünü gere gere söylüyor ama iş hava emişe gelince; bir türlü ağzından çıkaramıyor baklayı. Ben birçok konuda olduğu gibi, bu konuda da Almanları takdir ediyorum. Açın girin adamların sitelerine, bakın modellerine; çat diye yazıyor adam ben saatte şu kadar hava emebilirim, hatta bazıları en az şu kadar en çok bu kadar emerim falan diye belirtiyor.

Bu bağlamda hava emiş miktarlarını belirtmeyenleri kınıyor ve kendilerine çeki düzen vermelerini diliyorum.

slayt, veysel, ogurcay ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş