1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hava motoru tavsiyeniz

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde secret1980 tarafından 22 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. secret1980

secret1980

İsim:
    mehmet kunter
    Arkadaşlar elimde champıon 50 hz tek çıkışlı hava motoru mevcut.200 lt akvaryumumda balıklar hızlı şekilde nefes alıyor.Acaba daha kuvvetli hava motorumu almalıyım yoksa bu durum normalmidir?İyi formlar.

2. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Cevap: ha va motoru tavsiyeniz

Balık türlerinizi de belirtseydiniz daha kolay yardımcı olabilirdik. Fakat ciklet türü balıklar, canlı doğuran ve tetra türlerine nazaran yoğun oksijen istemektedir. Benim tavsiyem sera'nın çift çıkışlı hava motoru olacaktır. İnanılmaz sessiz ve güçlü. Bizzat 3 ay kullandım ciklet akvaryumunda. Daha sonra bitkili akvaryum kurduğum için rafa kaldırdım.

secret1980 bunu beğendi.
  3. grafikdelisi

grafikdelisi

İsim:
    Serdar KOÇER
    Cevap: ha va motoru tavsiyeniz

BOYU 4 ÇIKIŞLI AYARLI HAVA MOTORU S-4000B bunu tavsiye ederim ben şu anda kullanıyorum inanılmaz şekilde hava verimliliği çok yüksek

fiyat aralığı 32 tl ile 50 tl arasında ben büyük bir kazık yemiştim fiyatında...

secret1980 bunu beğendi.
  4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: Hava motoru tavsiyeniz

Mehmet bey akvaryumunuz kaç litre,içindeki canlıların boyu,adeti,kullandığınız iç yada dış filitrenizin tipi modeli gibi bilgileri verirseniz daha uygun yönlendirmelerde bulunabiliriz.

secret1980 bunu beğendi.
  5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Cevap: Hava motoru tavsiyeniz

Olcay hocam daha önceki konularında bildiğim kadarı ile Akvaryum 200 lt ve ekol 15 dış filitre kullanıyor.Bence hava motorunu çift çıkışlı alınırsa yeterli olacaktır.

secret1980 ve reis bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş