1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hava Motoru.

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde egouard tarafından 9 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. egouard

egouard

İsim:
    Emre Aladağ
    Merhaba arkadaşlar, hepinize hayırlı bayramlar dilerim. Bildiğiniz üzere 200 litrede 25 adet mücevher ciklet, iki tanede bir santimlik yavrusunu beslemekteyim.:) Ancak bıktırdı usandırdı. Neden? derseniz. Sürekli yumurta döküyor, yiyor arkadaş. Erkeğim hiç baskın değil, buda beni ve babamı hobiden soğutacak bu gidişle. Babam eskiden balıkları pek sevmezdi, şimdi ise yemlemeyi v.s o yapıyor.temo25Ancak bir sorun var. Benim 200 litredeki iç filtre aşırı ses çıkarıyor, öyle böyle değil. Sanki kamyon çalışıyor içeride.:) Bende bundan biraz huzursuz oldum ve yeni filtre almaya karar verdim. Daha doğrusu hava motoru almaya karar verdim. Resun 9602 sessiz diyorlar ancak ne kadar kaliteli bilemeyeceğim.İki çıkışlı bir motor lazım bana. Biri büyük akvaryuma pipo filtre, diğeri ise yavru akvaryumuna olacak. Bir haftadır hayvanlar uçuşuyor. 50 cm akvaryumda iki tane bir santimlik yavru ve 600 lt/h motor var. :D Her neyse önerilerinizi bekliyorum.
    Bu arada daha az ilgi isteyen bir türe geçmeye karar verdim. Bir akrabamda f0 ikola - f0 duboisi kolonileri bulunmak da. Bugün gittim baktım, ondan yavrular alacağım.Birde cüce vatoz tamamdır. :)))

2. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Eheim sıfır ses ile çalışır,ayrıca elektirik tüketimide çok düşüktür.

3. sayrem

sayrem

İsim:
    hakan şahin
    Mücevherden nasıl keyif alıyorsunuz? bende 2 tane var boş akvaryum seyrediyorum sıkıldım örttüm üzerini seyretmiyorum bile artık :D

Sayfayı Paylaş