1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

hava motorum

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde molly tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. molly

molly

İsim:
    eren andinç
    Bugün okuldan geldiğimde eve gelen misafir çocugu hava motorunun ucunu yani hem havanın hemde suyun cıktığı ucak boruyu kaybetmiş nekadar aradıysam bulamadım acaba kendim ona benzer bişey yapabilirmiyim

[​IMG] iste buda hava motorum

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Anladığım kadarıyla filtrenin ucuna takılan ayrı bir aparat bu. Aparatın üzerinde bir de hava hortumu takma yeri vardı. Ne yapılabilir ilginç bir durum. :smiley33:
    Benim aklıma şimdilik sıradan bir bahçe hortumu kullanman ve hortum üzerine bir delik açarak deliğe hava hortumunu direk takman geldi. Bence etkili ve sorunsuz çalışacaktır. Denemesi basit bir yap bakalım.

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Temel abi sanırım arkadaş burayı diyor anladığım kadarıyla. Eğer burası ise filtresiyle beraber gidip hırdavatçıdan deniyerek uygun olan borudan istediği miktarda kestirerek alır. Borunun ağzı geniş olduğundan arkadaş delse bile suyun büyük bir bölümü borunun diğer ucundan çıkacaktır. Ama deilikleri geniş açarsa eski boru gibi fiskiye şeklinde suyu verebilir...

4. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Elektrik tesisat borusu da olur bir ihtimal,hava hortumu için de hava hortumlarını eklediğimiz parçanın bir ucu boruya sıkıca geçirilir.
    Kaybolanın aynısı olmasa da ikamesi olur.

Sayfayı Paylaş