1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Havuz İçi Alg Temizliği

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde emin senol tarafından 29 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. emin senol

emin senol

İsim:
    m.emin şenol
    Havuzumda en küçük mikro organizma olan alg diye tanımlayabileceğimiz, mantarımsı yosunlardan var. Temizlemek için önerilerinizi bekliyorum.

2. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Cevap: Havuz İçi Alg Temizliği

Eğer bir kaç fotoğraf yayınlayabilirseniz daha hızlı ve daha kesin çözümle yardımcı olabiliriz.

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Emin bey havuzunuzun büyüklüğünü bilmiyorum ama BZT Aquaculture diye bir bakteri kültürü var. Bende numune olarak aldım ve en kısa sürede deniycem.. Deneyenler çok memnunlar.. İsterseniz bir deneyin.. Vereceğim linkten kendilerine ulaşabilir ufak bir numune isteyebilirsiniz.. Alg'lerin tüm besinlerini tüketen bir bakteri ve suda mükemmel bir temizlik sağladığını iddia ediyorlar.. Ve kullananlar gerçekten çok memnunlar.. Linkini vereyim bir inceleyin isterseniz..

http://akdenizyildizi.com.tr/akvaryum.html

Bende yakın zamanda deniycem ve firma sahibine kullanımım hakkında bilgi vereceğim.. İçimden bir ses size faydalı olacağını söylüyor.

AkdenizYildizi bunu beğendi.
  4. AkdenizYildizi

AkdenizYildizi

İsim:
    Ramazan YÜKSEL

Volkan bey hala sonuçlarınızı bekliyorum toka:gif
    selamlar

5. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Sanırım Volkan Bey daha bir sonuç alamamış olacak ki herhangi bir bilgi vermemiş...Umarım sonucu yakın zamanda bizlerle de paylaşır.İşe yarıyorsa bizler de temin edelim.

Sayfayı Paylaş