1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hayal Gücü

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 26 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hayal gücü sınır tanımıyor bildiğiniz gibi. Bu her alanda kendisini gösteren bir düşünce. Akvaryumda dekor anlayışı, sahip olmak istediğimiz arabanın şekli, karşı cins hakkında hep hayal gücümüz devrededir. Ancak hayvanlar alemini daha fazla hayal gücümüz ile zorluyoruz. Bu hayal gücü zorlamalarını ise en iyi fotoğraflarda yansıtıyoruz.

Başlığa diğer alanlardaki insan hayal gücünün yarattığı canlıları ekleyebilirsiniz.

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Yok ben almayayım. Zaten pskolojim bozuk,bu hayal gücü beni bozar.Akvaryumumda yüzen bir fili hayal edemiyorum.:D

3. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Hocam banada hiç sempatik gelmiyor. Korku filmi gibi insan tırsar ya denizde yüzmeye:D

4. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

bu da gerilim filmlerindeki küçük çocukların arkadaşlık kurduğu ne idiğü belirsiz şeylere benzemiş. Güzel fatoş yapmışlar. Teknik olarak baktım da, güzel gerçekten. Ama hoşlaşmadım :D

Sayfayı Paylaş