1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hayal Kırıklığım :(

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde ogurcay tarafından 23 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Yaklaşık 1,5-2 sene önce portaldan tanışıp dost olduğunu sandığım bir ağabeyimin bana borç takmasını bir türlü kabullenemiyorum.Bu durum beni çok üzüyor.Telefonlarıma çıkmıyor,mesajlarıma cevap vermiyor...Beni tanıyanlar bilir nasıl bir insan olduğumu.Elimden geldiğince koşarım insanlar için,yardım etmeye çalışırım...Bu davranışın bana yapılmasını anlayamıyorum...Paylaşmak istedim...Herkese saygılar

ozgun_cyprus, Adm ve furkant bunu beğendi.
  2. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
    Geçmiş olsun Ozan bey, kötü bir durum. Güven zedelenmesi insanı yıpratıyor. Tez zamanda düzelmesi dileğiyle.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Ozan abi geçmiş olsun, üzücü bir olay...

4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Oluyor maalesef bu durumlar, geçen bu tip bir olaya benzer bir durum yasayan bir üyemizde bu şekil bir bildirim de buundu özel mesajdan. Üzücü bir durum.

5. hakankamasoglu

hakankamasoglu

Yer:
    Acıbadem
    İsim:
    Hakan Kamaşoğlu
    Gecmis olsun, ortada kotu niyet varsa aslinda herkesin bilmesinde fayda var sonucta birbirimize guvenip bir sekilde alisveris yapiyoruz.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ozan bu konuyu açan biri şu şu arkadaş diye altına isim yazabilecekse açmalı, yoksa bu konuyu açmamalı bence. İnsanları zan altında bırakan gereksiz bir konu olmuş sanırım, yaşanmasa iyi olurmuş, nasıl bir alış veriş oldu nedir bilinmez ama örnek olarak ben portalda Teoman abiyi abi bilirim! Bizim Teoman abi mi, yoksa Bülent abi mi, yahut Tamer abi olmasın? Bunlar ise alacağını istediğin an benden tahsil edebilirsin.

Kısaca olmamış dostum.;)

Düzenleme: 23 Mayıs 2015
    ka2n, MESUT_KERİM, Adm ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  7. ünal57

ünal57

İsim:
    ünal
    Bende Temel beye katılıyorum. Madur olan bir kimse madur edenide direk açıklasınki kötü niyetli kişiler varsa bir daha buna cesaret edemesin. Tabiki portalı ve buradaki dostlukları kötü amaçla kullanılması hiç hoş degil. Ama şunuda unutmamalıyız ki birine kefil olmak onu haklı çıkarmaz. Bence Ozan bey isim açıklamalı "ben böyle bir alış veris yapmadıgım halde belki birileri benim oldugumu düşünüyor olabilir" gibi durumlara mahal vermemeli

8. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Tekrar merhaba,
    Ben etik olarak zarar görmemesi için isim zikretmek istemedim...İsim yazmayı da bilirdim.Çünkü düşüncem şuydu belki görür o da üzülür de bana geri dönüş yapar diye...Zaten 2-3 gün daha bekleyeceğim.Olmadı isimde belirteceğim...Olayda şöyle oldu...Ben 9 ay öncesine kadar BEKO bayiliği yapıyordum.Bilen arkadaşlar bilir.Birgün bana telefon açıp bir ürün istedi.Gönderdim.Çünkü dükkanımda çayımı içen yıllardır muhabbetim olan birisidir kendisi...Biz birbirimize güvenemeyeceksek nasıl yaşayabiliriz ki?Ondan sonra da konuşmalarımız oldu.Hep ödeyeceğini söyleyerek bu güne kadar geldik.Bu arada kendisine de bilgi verdim bu başlığı açacağımı...Gene bir geri dönüş olmadı...Bende başlığı açtım...Önce insan olarak bekliyorum geri dönüş yapar diye...Dediğim gibi eğer geri dönüş olmazsa isimde belirteceğim.Herkesin bilgisi olması amacıyla...Saygılarımla

veysel, Courageous, JOEBLACK73 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  9. Adm

Adm

İsim:
    Admk
    İyi niyeti elden bırakmaman takdire değer ozan bey
    Can skmanıza gerek yok bu gibi durumlar insanların kendisine olan saygısı ile alakalı Kişiliğine yakıştırıyorsa bunu onun kaybı bırakın şimdi o düşünsün

10. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Bugün 7.gün hala bir arama olmadı...

11. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Ozan bey durumunuz icin üzüldüm. Ancak isim yazmadiginiz taktirde konu silinecektir. Burasi 10.000 den fazla uyesi olan bir portal ve siz bu sekilde herkesi zan altında birakiyorsunuz. Kaldi ki ticaretiniz portal dışı bir sekilde gelişmiş. Bu portali tehtid araci olarak kullanmaniz ayrica hos degil. Ismi yazin ki üyelerimiz o kisiyle olabilecek ticari iliskilerinde dikkatli olsunlar. Ya da soyleyin konuyu silelim.

veysel, ka2n, nhtkmn ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  12. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Tehdiy amacıyla kullanmak mı?Ben bu amaçta değildim bununla birlikte bu yorumu yapıyorsanız çokta diyecek bir şey yok...Tercih değerli yönetim üyelerinindir.Kararlarınıza bir forumdaş olarak saygım var...Nasıl arzu ederseniz.Saygılarımla

13. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Borcunu öde yoksa buradan ismini yayinlarim.... bunun bendeki kelime anlami budur. Tekrar ediyorum magdur olmussunuz gercekten uzucu bir durum. Ismini yayinlayin ki bizlerde varsa o kisiyle ilgili iliskilerimize diikkat edelim.

corax, Alparslan, veysel ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  14. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Ozan abi şimdiye dek herhangi bir geri dönüş olmamış ise buradan da okuyup geri döneceğini pek sanmıyorum açıkçası.

Bizim tanıdığımız, portal' dan aşina olduğumuz biri ise eğer, doğru kişiyi tahmin edip te herhangi bir tepki veya yardımcı olma şansımız da oldukça düşük.

Umarım kısa vadede aranızdaki sorun çözülür demekten başka birşey diyemiyoruz açıkçası...

ozgun_cyprus, ogurcay, YMR_AY ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  15. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Anlayışınıza saygı duyuyorum...

Alparslan ve ozgun_cyprus bunu beğendi.
  16. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Benim anladığımda aynısı o yüzden görmediğini farz ederek biraz daha beklenmeli Mesut abi...

Sayfayı Paylaş