1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hazır Akvaryum

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde ogiler tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Arkadaşlar bugün akvaryumcuda yaklaşık 35 litrelik şu hazır deniz akvaryumlarından vardı.3 t5 led sistemi var içinde arkadan sumplu genelde sorun ışıklandırma ve ps oluyor ama ışıklandırma fena değil bunda gibisaat:gifAma ps her zamanki gibi dandik.:yazik:Ben mercan sevenlerden olduğum için böyle ufak bir akvaryuma yönelmek istedim çünkü daha dolu görünüyorlar.Ben zaten refrigium yapmayı düşünüyordum birde dsb yapsam ps eksiğini giderir mi acaba?fiyat 300 tl ama şık görünüyor bu akvaryumlar:temel: akvaryumcuyu ben zengin ettiğim için bana bedava kum mum verir.:D o yönden sıkıntı yok.:)

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bana sorarsan sabırlı ol derim. 35 Litrede bir çift nemo birkaç bakımı kolay küçük mercan beslersin ancak keyif vermez. O masrafı saklayıp iman olunca daha geniş hacimli bir akvaryuma geçmek daha iyi olur.

3. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Temel Abi zaten yurt dışına dedemlerin yanına gidiyorum biraz para koparırım belki:F temmuzda döneceğim için kurulumu o zaman tapacağım.

4. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    oğuz kardeşim ben muhasebeciyim. Akvaryum yaptırmak istersen bu bölgede iyi tanınan ve parekende satış kesinlikle yapmayan bi müşterim var. İstediğin akvaryumu komik fiyatlara yaptırabiliriz. 300 tl cok fazla.
    ben sana 8mm camdan 55x55x50 bi akvaryumu sumpu ile birlikte rodajlı sadece camı olarak 100 tl ye yaptırırım. tabi mantıken buna bi profil ve mobilya gerek. mobilya 40 tl. Marangoz müşteriden tuzlu suya dayanıklı :p demir doğramacı müşterim yok gerçi ama sanırım. 80-90 a o boyutta yapılıyo. 300 lira 35 litreye vereceğine temel beyin dediği gibi zevk alabileceğin bi tank yap daha iyi. Ben bugün nette garantisi devam eden bir auqa macro 150p buldum 90 tl pazarlık etsek adam 80 e düşürür. :) al sana 300 tl ye 180 litre akvaryum. marmara suyuda yanında bekliyo ne kaldı daha.

ogiler bunu beğendi.
  5. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Teşekkür ederim ama 4 buçuk litrelik bir pico reef kuracağım bakalım nasıl olacak.

Sayfayı Paylaş