1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hediye 1 Kova hagen ve Dazsoil Kum

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde Erman Pehlivan tarafından 13 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Arkadaşlar merhaba,

Elimde olan 1 su kovası dolusu (tahminen 25 kg civarı) hagen ve dazsoil karışımı kumu, izmir çevresinde oturan, bu forumda paylaşımda bulunmuş bir arkadaşımıza hediye etmek istiyorum.

Hediye teslimi Torbalı, veya İzmir Buca Şirinyer'den olabilir. Şirinyere önümüzdeki haftasonu ve ondan sonraki haftasonu gideceğim.

Şimdiden ihtiyacı olana hayırlı olsun.

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Cevap: Hediye 1 Kova hagen ve Dazsoil Kum

Erman abi örnek davranış için tebrik ederim. :helalolsun:

Ama özel mesajda değilde konu üzerinden talipliyer yazsa daha iyi olurdi gibi ? Kimin ne yaptığını bizde görürdük hem.

3. Kemal Kardaş

Kemal Kardaş

İsim:
    Kemal Kardaş

Merhabalar Üstad,
    Verecek olduğunuz kumları yeni kurulum aşamasında olan akvaryumumum için eğer sakınca yok ise talibim.
    Saygılarımla.

4. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

Kemal Bey merhaba,

Forumumuza yeni üyesiniz. Mesajımda da belirttiğim üzere, forumda belli bir mesaj sayısı ve paylaşımı olmuş üyelerimize hediye edebilirim. Kusura bakmazsanız isteğinizi geri çevirmek mecburiyetindeyim. Bu kum, bitkili akvaryum kuracak birilerine verilecek ve kumdan daha fayda alınabilir diye düşünüyorum.

İzmir ve çevresinde ikamet eden diğer arkadaşlarım dilerlerse konuya yazabilirler.

Teşekkürler.

5. Kemal Kardaş

Kemal Kardaş

İsim:
    Kemal Kardaş

Erman bey
    Kendimi yeni üye olduğum için sanki suçlu gibi hissettim bir anda.. Sağlık olsun sağlıcakla kalın.
    Sayglarımla

6. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu

Erman abi ben alabilirim istersen.Bitkili akvaryumu yeniden kurucam eğer verirsen bu kumu kullanırım?

7. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

Gökhan özelden cep telefonunu gönder, hafta sonu gelirsin şirinyere, yeteri kadar teslim ederim.

İlan hala geçerlidir. Yani Gökhan arkadaşımıza çeyrek kova kadar vereceğim, buda onun tankına yeteceğinden dolayı ilan hala geçerlidir.

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Kemal Bey selam,

Her hediye konusunda sıkıldık bu ifadelerden. Sadece size has bir uygulama olmadığını ve hediyelerin ilanını görüp üye olanları bolca gördüğümüzden böyle bir önlem alınmış olmasını anlamanızı umuyoruz sadece. Hediye edileni alamayınca kırgın ifadeler kullanıldığında benzer şekilde bizlerin düşüncelerini de düşünmenizi rica ederiz.

Yarın birgün sizin bu sitede emekleriniz, paylaşımlarınız olduğunda aynı hediye yeni olup direk isteyenlere rağmen size verildiğinde aynı üzüntüyü o insanlar için de düşünmenizi temenni ederiz.

Yıllanmış bizden çok çok eski akvaryum forum sitelerine bir bakın bakalım kim ne haltı hediye etmiş, kaç tane hediye konuları var ve dönün Akvaryum Portalı'nın hediye konularının sayısına bakın. Bu yapıyı korumak için önlem almayalım da sanal alemde her önüne gelen ilan görüp bana verin diyene verip ve bu insanların da sonrasında ortadan kaybolduğunda hediye verenleri pişman mı edip ve yine ardından bu bölümü de kapatıp rahata mı erelim?

Lütfen anlayışlı olalım ve ortama katılıp aldığımız kadar bizden de bir şeyler vermeye bakalım. Bu kafa da değilsek takılacağımız yeri iyi seçelim.

Size yakışan bence anlayış olacaktır...

9. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu

Abi çeyrek kova 6kg falan ediyor.Benim akvaryumum 120 litre.Buda yaklaşık akvaryumda 2cm eder.Akvaryumu daha küçük 6kg yetecek birine ver istersen.İmzadaki akvaryum boyutları değişti s.p leri sattım güncellemeyi unutmuşum.kusura bakma.

10. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

Gökhan tamam, bütün kova senindir. Eşrefpaşa civarında buluşuruz, bi çayımı içersin, kumunu alır gidersin. :) Yalnız eve gidene kadar epey yorulacaksın haberin olsun.

11. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu

Tamam sağol abi.Cep telefonu numaramı özel mesajdan iletirim.Ama bi sorun var eşrefpaşayı bilmiyorum yani hiç gitmedim :)Ben daha çok işcievleri şirinyer falan bekliyordum senden :) . Ortak bir nokta bulamazmıyız.

12. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

Telefonda hallederiz. Ararım seni.

İlan kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş