1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hediye Balık

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde hasanacar tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    İşin maddi yönüyle uğraşmayan, hobiye gerçek anlamda değer veren akvaryumseverlerden oluşan forumumuzda bana Discus hediye etmek isteyen varsa, kabulümdür smiley18.gif

Discuslar pahalı, alamıyorum. Belki yavru discus hediye etmek isteyen vardır super:gif

Saygılar sunarım.

:horon:

2. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Temel Abi, DIY Discus istiyorum sizden super:gif

İlanım günceldir smiley18.gif

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Discus istiyorsun hediye olarak bakalım üreten arkadaşlardan çıkacak mı hediye eden merak ettim ben de. Dıy yapmaya gelince Dıy grup üyelerine danışman lazım, ben pek anlamam o işlerden. olma:gif

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Hasan; yunus,sp,ahli vs isteseydin hediyem olurdu ama discus deyince akan sular duruyor bende. :)

Ama İnşallah discus besleyen,yavrusunu alan dostlarımız yardımcı olacaktır.

DIY işine gelince; yaparız sana pleksiden bir discus merak etme. :D

5. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Uzun süre önce bu başlığı açmıştım. Zaman geçtikçe insanın bakış açısı değişiyor. O zamanlar discus bakayım diyordum. Şimdi tropheus bile ilgimi çekmiyor.

Neden yazdım bunu, hani Hasan Hoca'ya Discus ayırmış hediye edecek veya hediye edemediği için üzülen arkadaşlar varsa, rahat olsunlar :D

Sayfayı Paylaş