1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hediye Bitki Verebilecek ?

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde Sky2007 tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Arkadaşlar piranhalarımı kısmet olursa satıyorum bitkili akvaryum kurma planım var tetralı falan acaba elinde fazla bitkisi olupta vermek isteyen varmı ? Konya'dan yada başka bir şehirden kargo ile alabilirim...

2. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş

Natterileri bedavaya mı veriyorsunuz :)

3. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece

Kaç natteri var bilmiyorum ama natteriyi satınca bitkide alırsın tetrada, bitki ucuz tetralar ise 3 liradan başlar neon falan alırsan 1,5 liraya bulursun.

4. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı

Natterilerden 90Tl gelcek buna kum ve florasan alıp kalanına yeterse balık alcaktım o yüzden bitki için para kalmıyor.

Hayır balıkları yarın satıcam inş. Alıcısına

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Mustafa abi zaten kargo parası 10 TL tutar. Sana yollayacakalrı bitkide 10-20 Tl liktir. Hiç uğraşmaya değmez bence. Karar senin tabikide.

6. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı

Bitki pahalı burada yha öle pek çeşitte yok zaten fazla verecek çıkarsa alacam kargo parasına değecek kadar yani :)

7. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece

90 tl ye sıfırdan bitkili akvaryum kurulur istersen forumlardan falan bi daha fiyat araştırması yap.

8. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı

Hele bi balıklarımı satıyımda yarın ona göre bakacam artık ama bana 90Tl pek yetmiyecek gibi geliyor kum,gübre,ışık,bitki,balık
    Zaten daha öle araştırmadım önce bir elime para geçsinde

Kargo parasına değecek kadar bitki verecek arkadaşlar olursa alabilirim ben yinede

9. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin

Aşağıda fotoğrafı olan akvaryumumum karides akvaryumudur. Kendi çapımda bitkilerime gübre veririm, su değişimi yaparım, bitkilerimi budarım..Hoş budanacak bitki yok ama neyse...

Bu akvaryumda kullandığım taban malzemesi beni biraz uğraştırmıştır aslında. Dere kumu, dere kumu diye okuyup duruyordum forumlarda...Ama ne bulabiliyordum ne de bütçeme uygun satanlar oluyordu. Ben de çözümü kum ocağında buldum. Babamı kandırıp götürdüm ve 2 çuval kumu attık arabaya. 2 çuval kum için para bile almadılar sağolsunlar, hediyemiz olsun dediler. 2 çuval kumu eledim, eledim ve dere kumumu elde ettim. Evet bayağı bir uğraştırdı, evide dağıttık biraz ama değdi...Gönül verdiğimiz hobimize 'emek' vermemiz şart bence. Böylelikle yaptığımız işlerden daha fazla haz alabiliriz...

Buyrun akvaryumum ve dere kumum...

10. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı

Akvaryum kumunu yıkamak büyük bir sıkıntı siz düz kum alıp eleyip yıkamışsının em34: Bende o sabır olmaz :) çokta zaman gereken bir iş o yüzden öle yapamam :(

11. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı

Evet Beyler akvaryumumu kurdum ve Paramda bitti :(

Kargo parasına deyecek bitki veya tetra hediye etmek isteyen olursa burdayım :)

12. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece

Bu iş zevk işi...

13. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı

GÜNCEL

Hediye bitki ve balık alınır... Kargo parasına deyecek boyutta :)

14. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ

Kargo parasına 5 10 Tl vericeğinize neon yada tetra alınabilir.Hiç değilse ben 10 TL 3 dişi 1 erkek kılıç 3 dişi 1 erkek moli yada plati yada velifera alıbilirdim bence sizde alabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş