1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hediye Bitkiler

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde Görkem ÇAKIR tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Merhaba değerli abilerim ve kardeşlerim;
    Bitki akvaryumumun su kaçırmasından ve tuzlu su akvaryumumu büyütmemden dolayı bitki akvaryumumdaki bitkileri bir arkadaşıma hediye etmek istiyorum. Şuan akvaryum ciddi şekilde su kaçırıyor. Mobilya falan şişmeye başladı. Straforun altına su geçti çünkü. İsteyen arkadaşın biran önce alması tercihimdir. Kargo yapardım ama çok bitki var. Ama duruma göre yapabilirim. Genel olarak dev gül bitkisi var. Kondisyonları iyi. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Yaklaşık 30-40 kök bitki vardır.

Saygılar...

lepistes, james_34, ogiler ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Almayı en çok ben isterdim bi bilseniz... Ama silver dolar yüzünden bitki bir günden fazla yaşamıyor. :D

3. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Olsun kısmet. :) Bu arada yerim Fenerbahçe ama Kadıköy'de buluşabiliriz isteyenle. :)

4. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Görkem bitkileri alabilirim kargo yapabilirsen yeni bitkili kuruyorumda ama kargo hiç kargo yapamam dersen kadıköyden alabilirim.Kargoyuda ben ayarlarım gelip evinden alırlar.Kargosu 5 lira falan öderim o kadar.:D

5. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Ya yapmasına yaparımda kargo nasıl yapacağımı tam bilmiyorum. :) Islak gazeteye saracağım yanlış hatırlamıyorsam. Ama Kadıköy'e gelirsen de olur farketmez. Sen karar ver.

Saygılar...

ogiler bunu beğendi.
  6. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Bitkileri naylon poşete koy içine az su koy o su buharlaşacak va poşedin içi nemli olacak kargo Kadıköyden buraya hemen getirir zaten bişey olmaz yada hafif ıslak kağıdada sarabilirsin ama poşet yöntemini dene iyice kapat poşedi nem kaçmasın.Valla babam parama el koymasa almazdım ama akvaryuma harcıyorsun dedi aldı paramı.:D Bitkilide yarım kaldı yarı bitkili oldu.:DSen istersen ben yarın müsaitsen kargoya söyleyeyim evinden alıp getirir teşekkürler böyle birşey yaptığın için.toka:gif:helalolsun:

7. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Ne demek hayır duası alayım yeter. :) Ben sana söylerim. Çünkü İngiltere'den akrabalarımız geldi. Onlarla ilgileniyorum. Telefon numaran varsa özelden at bekliyorum.

Saygılar...

8. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    ÖM yolluyorum ama bir hata veriyor anlamıyorum.

9. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Özel mesaj ayarlarını yap forumda verilmişti. :)

10. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Beceremedim profiline yazdım ziyaretçi mesajı.:D

11. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Geldi mi öm?Yada Kadıköyün neresinde ouruyorsun söyle yarın bir arkadaşım bana karides verecek trenle tuzlaya gideceğim dönüşte kadıköye urayabilirim fenerbahçe stadının orda oturuyorsan istasyona gelebilirsen ordan alayım yakınsa orası tabi.

12. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Ben Fenerbahçe'de oturuyorum. Stada uzaklık 15 dk falan ama yüreyerek. :) Yarın olamaz malesef akrabalar var.

13. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Ne zaman olabilir?

14. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Vallahi ablam ve annem bir an önce diyor. Mobilyanın çökmesinden korkuyorlar. Allah korusun. O kargo işi şöyle mi oluyor? Sen ayarlıyorsun adam kargomu alıyor. O kadar yani öyle mi? Eğer bu kargo görevlisi saat 6-7 gibi gelebiliyorsa o zaman yollayabilirim.

15. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Ben yarın arayacağım bilgi sorucam adresten alıyorlar ama mağlum hemen getirmeliler kadıköy pendik hemen gelir diye düşünüyorum sen bana telefonunu ve adresini ver ben onlara adresini veririm gelip alırlar alacaklarını haber veririm sana.

16. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Sen yine o saatte gelip gelemeyeceklerini teyit et ona göre adresi vereceğim sana. Telefon numaramı özelden yazıyorum.

Not: Aslında onla uğraşma tren istasyonunda Feneryolunda in oradan sana veririm bitkileri. :D

17. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Ben araştırıyorum Görkem bu iş olmasa da çok teşekkür ederim iyi bir insansın.Bu arada Görkem bitki poşedini şişik yapma ve poşedide gazeteyle sar çünkü içindeki bitkiler kargoya ekstra masraf olabilir bilmiyorum ama.Ama 6-7 saatleri arası çalışıyorlar mı bimiyorum.Olmazsa çarşambada olur.

18. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Yada görkem kargoyla uğraşmayalım geleyim ben tuzladan karides alınca trenle gelirim bitkileride alırım yalnız acele etmeliyim çünkü karidesler elimde olacak tam adres ver geleyim.

19. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Olur ya neden olmasın. :) Şu akvaryumun içindeki bitkileri bir leğene boşaltayım da süper olur. :D

20. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Sen öm den at adresini ben şimdi fenerbahçe stadının orda mı ineyim?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş