1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hediye cüce vatoz.

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde H.Kaya.Gemlik. tarafından 31 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Akvaryumum da üreyen siyah cüce vatoz yavrularından ihtiyacı olanlara ikişer, üçer toplamda on tane
    hediye etmek istiyorum. Kargo yapılmayacaktır. Bir kaç arkadaş toplanıp ortak noktada Gemlik- Bursa
    olabilir. Maksat tanışmaktır. İlk dört kişi faydalanacaktır. Dört kişi tamamlanırsa, istendiği taktirde kişi başına üç adet balık verilecektir. İstek bir veya iki kişide kalırsa kişi başı verilecek balık en çok 5 tane ile sınırlıdır.İsteyen balıkları evimden seçerek alabilir. Balık boylar 2-3 santim civarıdır .cinsiyet ayrımı yapılamamaktadır. İlan 7 gün ile sınırlıdır. İsteyene yavruluk olarak salyangoz kabuğu da verilecektir.

Deli ormanlı, moquzhan, ZeRo-x7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Miraç kardeşimin Bursa dan bir arkadaşı Ali, ilk sırayı aldı. Kaldı üç.

3. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Forum kuralları gereği, hediye alabilmek için, en az müdavim üye olma şartı arandığından, Deli ormanlı nick' li
    Ali kardeşimiz faydalanamamaktadır. Üzülerek anlayışla karşılamasını diliyorum. Süre bitimi nedeniyle bu akşam saat 16 00 itibariyle kilitlenebilir.

Sayfayı Paylaş