1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hediye corydoras, sae ve Lepistes.

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde LostRua tarafından 18 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Arkadaşlar, elimde

7-8 adet bronz çöpçü
    3-4 adet komando çöpçü
    3-4 adet sae
    ve
    2d-3e Blue Moscow Lepistes vardır.

İsteyenlere hediye edebilirim. Ben malawi türüne geçtiğim için diğer akvaryumumda duruyorlar. O akvaryumuda malawide yumurta almış dişilere ayırmak istiyorum şimdiden orayı boşaltıp temizleyip hazırlamak için balıklarıda hediye yolu ile dağıtmaya karar verdim.

Almak isteyenler konuya yazabilir.

Teslimatlar Zafer Lcw önünden, yada kırmızı çarşıdan yapılacaktır. İsteyen biri çıkarsa hepsinide verebilirim. Tek şartım var akvaryumunu portalda paylaşmış olmalı...

Aseuz, reis, hasanaytekin ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Bronz çöpçü komando çöpçü ve saeler verilmiştir... Moscow blueları alacak arkadaş irtibata geçebilir.

3. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Arkadaşlar 2d-3e Blue Moscow Lepistes hediye edilmeyi bekliyor. Bakabilecek arkadaşlara verilecektir. İsteyen kimse yok mu ???

4. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Arkadaşlar lepistesleride bir arkadaşıma vermiş bulunmaktayım. Hobiye yeni başlayacağını söyledi ve bende destek olmak istedim. Elimdeki eski akvaryumu iç filtreyi ısıtıcıyı verdim. Umarım bu hobiye bir kişi daha kazandırmış oluruz. Konu kapatılabilir.

Teşekkürler.

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Bu örnek davranışından ötürü şahsım adına teşekkür ederim Doğuş. Umarım tüm hobici dostlarımız senin gibi davranışlarda bulunur zamanla.em34:

Talebin üzere konuyu kilitliyorum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş