1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hediye Duboisi geldi bana :)

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde Lake Tanganyika tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Merhaba;

Bana arkadaşım bir adet yavru duboisi almış 3-4 cm boylarında ve bende onu frontosaların yanına atıcaktım vazgeçtim neonlarımın yanına koydum 2-3 aylığına ben hep gözlemliyorum hep beraber takılıyorlar beraber yüzüyorlar hatta aynı mağaralarda uyuyorlar. :) Belli bir sürü sonra sıkıntı olur mu ? bahsettiğim akvaryum eski betta ile kaplumbağa akvaryumun ortasından ayırmıştım salı günü çalıştığım yere götürüp o camı kesicez, akvaryum o zaman tam boyut olurcak yani 50*35*35 cm olucak 2-3 ay neonlarla baksam sorun olur ? Fotoğrafları çektim pcye atamıyorum ne yazıkki bir çözümünü bulup Fotoğrafları koyacağım. Pek sorun olmayacağını düşünüyorum ama sizinde görüşleriniz nelerdeli akvaryumda bolca saklanma ve sığ kayalık bölgeler var umarım sorun olmaz 2-3-4 aylığına kadar orda kalıcaklar.

Değerli cevaplarınızı bekliyorum. saygılar:gif

2. safak

safak

Yavuz hayırlı olsun.Bu zamana kadar birbirlerine bir şey yapmadılarsa daha sonra da yapmazlar burda:gif

3. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Teşekkürler Şafak abi, inşallah sorun olmaz 5 gün oldu geleli bir sorun yok nette araştırdım başka balıkların yanına yavru iken koyulursa büyüyünce birşey yapmıyormuş. :)

Sayfayı Paylaş