1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hediye Film

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde fth-94 tarafından 14 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Merhaba,

Taşınıyoruz malum evide topluyoruz. Toplanırken izlediğimiz filmler vardı. Bu filmleri film izlemeyi seven akvarist dostlarıma hediye etmeyi düşünüyorum. Toplam 40 adet film vardır. Çok yeni filmler değildirler. Hepsi sorunsuz çalışıyor. İsteğe göre 4 e bölünerek 2 ye bölünerek veya hepsi toplu olarak verilecek. Çoğu vcd' dir.

Eğer elinizde fazla 15 watt grolüx veya aquastar florasan varsa karşılığında vermek isteyen varsa hayır demem. :F

Akvaryumla pek alakası yok. Atıyorduk aklıma portal geldi dedim boşuna gidiceğine belki benim gibi film izlemeyi seven vardır dedim.

Muzikopat ve ZeRo-x7 bunu beğendi.
  2. HeRo_57

HeRo_57

Hediye Film

Fatih valla atmayıp portalda paylaşmayı iyi akıl etmişsin mutlaka isteyen olacaktır. :) aha:

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Hediye Film

Flimlerin bir kısmı Yavuz (Tanganyika_Lake) adlı arkadaşımıza ayrılmıştır kalanı için güncel...

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Hediye Film

Fatih isimlerini söyle ben indireyip izleyeyim bari. Şimdi gönder desem kargo parasıyla bir sürü film alırım. :D Ne senden ne benden . :D

5. HeRo_57

HeRo_57

Hediye Film

Arkadaşlar ''KORSANA HAYIR'' orjinal alıp izleyelim lütfen yani emeğe saygı. :D:D

6. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Hediye Film

Oooo Çağlar nereye gitti kardeşim sen yaa :D Korsana Hayır Mı ? :D

7. HeRo_57

HeRo_57

Hediye Film

Hüseyin keşke şu filmlerin orjinallerini daha ucuza satsalar ozaman hem sanatçılar kazanır hem bizler. Fiyatları protesto etmek için korsan alına bilir fiyatlar düşene kadar. :D

8. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Sayfayı Paylaş