1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hediye Lepistes

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde OLODesign tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. OLODesign

OLODesign

İsim:
    Ömer
    Elimde çok sayıda çeşitli boylarda Lepistes var.Onarlı gruplar halinde yada istiyene tamamını vermek istiyorum.Önceliğim okul harçlıklarıyla hobiyi devam ettirmeye çalışan öğrenci arkadaşlardadır.Bana mesaj atanların mesajlarını kontrol edicem.Hiç paylaşm yapmamış olan arkadaşlara ve al sat yapmak gibi ticari işlerle alakalı olduklarını düşündüğüm kişilere malesef veremicem.Bu arada alacak olan arkadaşlar kendi taşıma kapları yada poşetleri ile gelirse sevinirim, aksi halde balıkları veremem.Telimat adresten yapılacaktır.

İstanbul/Mecidiyeköy

Erman Pehlivan, fth-94, YIKIKTEMO ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Tebrikler doğru karar için...

3. OLODesign

OLODesign

İsim:
    Ömer
    Doğuş bey, zamanında resimlerini gördüğünüz ve bahsi geçen balıkları sattım zaten.Ancak satış yavaş olduğundan, arakadaşlar da üremekte ısrarcı olduğundan elimdeki lepistes sayısını bir türlü azaltamadım.Acilen Lepistesleri elimden çıkarmam gerektiği içinde hediye etme kararı aldım.Böylelikle daha hızlı bir şekilde tükenirler.İkiside yerinde ve doğru bir karardı.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Teşekkürler Ömer kardeş güzel davranış için. Bilemiyorum ama bizim hediye katagorimiz gerçekten iyi ve faydalı ilerliyor. Gerisini boş ver sen, balık hediye ediyorsun bitini vermeyenler de var.:ay:

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Bu forum farklı dorum diyorum... Belki kimileri için sıradan ama şöle açıklıyayım, kullandığım dış filtrede ''Yıkıktemo'', akvaryumdaki 2-3 çeşit haricinde tüm bitkilerde ''Murer'' damgası var. Daha hatırlıyamadıklarım varsa kusura bakmasınlar :)

6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Ömer bey örnek davranışınızdan dolayı sizi kutlarım.Temel hocamın dediği gibi bizim hediye katagorimiz güzel bir biçimde ilerliyor.

7. OLODesign

OLODesign

İsim:
    Ömer
    Arkadaşlar, Can arkadaşımızın aracılığı ile balıkların tamamını takas yoluyla verdim.Başta Can olmak üzere ilgilenen herkese teşekkür ederim.İlan silinebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş