1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hediye Lepistes

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde OLODesign tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. OLODesign

  OLODesign

  Mesajlar:
  172
  İsim:
  Ömer
  Elimde çok sayıda çeşitli boylarda Lepistes var.Onarlı gruplar halinde yada istiyene tamamını vermek istiyorum.Önceliğim okul harçlıklarıyla hobiyi devam ettirmeye çalışan öğrenci arkadaşlardadır.Bana mesaj atanların mesajlarını kontrol edicem.Hiç paylaşm yapmamış olan arkadaşlara ve al sat yapmak gibi ticari işlerle alakalı olduklarını düşündüğüm kişilere malesef veremicem.Bu arada alacak olan arkadaşlar kendi taşıma kapları yada poşetleri ile gelirse sevinirim, aksi halde balıkları veremem.Telimat adresten yapılacaktır.

  İstanbul/Mecidiyeköy
   
  Erman Pehlivan, fth-94, YIKIKTEMO ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
 2. LostRua

  LostRua

  Mesajlar:
  3.604
  Yer:
  Konya
  İsim:
  Doğuş ARISOY
  Tebrikler doğru karar için...
   
 3. OLODesign

  OLODesign

  Mesajlar:
  172
  İsim:
  Ömer
  Doğuş bey, zamanında resimlerini gördüğünüz ve bahsi geçen balıkları sattım zaten.Ancak satış yavaş olduğundan, arakadaşlar da üremekte ısrarcı olduğundan elimdeki lepistes sayısını bir türlü azaltamadım.Acilen Lepistesleri elimden çıkarmam gerektiği içinde hediye etme kararı aldım.Böylelikle daha hızlı bir şekilde tükenirler.İkiside yerinde ve doğru bir karardı.
   
 4. YIKIKTEMO

  YIKIKTEMO

  Mesajlar:
  30.767
  Yer:
  İstanbul
  İsim:
  Temel Sert
  Teşekkürler Ömer kardeş güzel davranış için. Bilemiyorum ama bizim hediye katagorimiz gerçekten iyi ve faydalı ilerliyor. Gerisini boş ver sen, balık hediye ediyorsun bitini vermeyenler de var.:ay:
   
 5. fth-94

  fth-94

  Mesajlar:
  5.333
  Yer:
  Türkiye
  İsim:
  Fatih BAŞBAĞ
  Bu forum farklı dorum diyorum... Belki kimileri için sıradan ama şöle açıklıyayım, kullandığım dış filtrede ''Yıkıktemo'', akvaryumdaki 2-3 çeşit haricinde tüm bitkilerde ''Murer'' damgası var. Daha hatırlıyamadıklarım varsa kusura bakmasınlar :)
   
 6. cirol

  cirol

  Mesajlar:
  4.090
  Yer:
  Avcılar-İSTANBUL
  İsim:
  İsmail ATEŞ
  Ömer bey örnek davranışınızdan dolayı sizi kutlarım.Temel hocamın dediği gibi bizim hediye katagorimiz güzel bir biçimde ilerliyor.
   
 7. OLODesign

  OLODesign

  Mesajlar:
  172
  İsim:
  Ömer
  Arkadaşlar, Can arkadaşımızın aracılığı ile balıkların tamamını takas yoluyla verdim.Başta Can olmak üzere ilgilenen herkese teşekkür ederim.İlan silinebilir.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş