1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hediye Midye Krığı Kum

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde HeRo_57 tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. HeRo_57

HeRo_57

Nereden:Sinop
    Satılan ürün:Midye kırığı kum
    Adet:10kg
    Kg Fiyatı: Teşekkür etmeniz yeter
    Toplu Alım Fiyatı:teşekkür etmeniz yeterli
    İl/Semt:Merkez/Sinop
    İrtibat Bilgileri:Ö.M
    Msn Adresi:caglar_arisoy@hotmail.com
    Teslim Koşulları:İsteyene kargoyla gönderilecektir
    Diğer Bilgiler: Arkadaşlar bana lazım değil sizlere lağzım olabileceğini düşünerek hediye ediyorum foruma. Kargoyla yollayabilirim. Sadece kargo ücreti karşılığında midye kırığı kum sizindir.
    Fotoğraf:

Not: arkadaşlar zeminde gördüğümnüz kumdur üzerindeki mercan kırıklarını temizledim kum bi kenarda duruyor.

2. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Hediye Midye Krığı Kum

Çağlar bu davranişindan dolayi kutlarim seni.Sinopda gerçekden çok güzel kumlar var sahilden toplardim orda olsam :D Aslinda benim işime yarayabilir bu kum ama sinopdan istanbula kargo çok para tutucakdir.Yani burdan alsam daha ucuza alirim onu demek istedim :F Arkadaşlarin birine elbet lazimdir saygılar:gif

3. HeRo_57

HeRo_57

Hediye Midye Krığı Kum

Teşekkür ederim paylaşmayı seviyorum hayat paylaştıkça güzeldir. :D Doğru söylüyosun Sinop'ta cidden çok güzel kumlar var. Deniz kenarından toplayıp sarı veya siyah kumda yollaya bilirim.

4. HeRo_57

HeRo_57

Hediye Midye Krığı Kum

Güncel

5. erdal duneray

erdal duneray

İsim:
    Erdal duneray
    Selamlar cağlar bey bana siyah kum lağzım deniz kenarından toplayıp bana gönderebilirmisiniz .

6. 1903_33

1903_33

İsim:
    Melih GÜLŞEN
    Çağlar abi öncelikle bu davranışından dolayı seni kutlarım.Bana midye kırığı kum lazım ama Sinop'tan Mersinin mut ilçesine ne kadar kargo ücreti olur onu bilemem eğer kargo ücreti ucuzsa bana verebilirsin.

Sayfayı Paylaş