1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hediye olarak aqua macro p 350

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde selcom2008 tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. selcom2008

selcom2008

Yer:
    İSTANBUL Başakşehir/Gaziosmanpaşa
    İsim:
    Selim CÖMERT
    Formumuzda ihtiyacı olan bir arkadaşımız olan Mutlu Avcu arkadaşımıza verilmek üzere açılmıştır.

Güle güle kullan mutlu

lepistes, reis, Courageous ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Aynı mesajımı buraya da yazıyorum;

Selim abi helal olsun. Akvaryum Portalı olarak, bu ortamı bu şekilde bizlere sunan ve emeği geçen kim varsa teşekkür etmek istedim birden.. Kolay değil öyle sanal alemde birbirini hiç tanımayan insanların 200 - 300 liralık malzemeleri hediye etmelerini sağlamak. En başta kar amacı gütmeyen bir portal yaratabilmek ve masrafları üstlenerek bizlere bu ortamı sağlayan sevgili Temel abime, tüm emeği geçenlere ve hediye verdiğin için sana çok teşekkür ederim Selim abi. em34: :em: toka:gif

:aha:

Millette başka başka platformlarda binlerce üye arasında kumda top oynasın.

erdnc83, murer, YIKIKTEMO ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. kartal

kartal

İsim:
    mutlu avcu
    Abi çok teşşekür ederim Allah razı olsun tekrardan çok teşşekür ediyorum.

saygılar:giftoka:gif

4. selcom2008

selcom2008

Yer:
    İsim:
    Selim CÖMERT
    Güle güle kullan mutlu sağlıklı canlılar beslemen dileğiyle bana özelden adres bilgilerini ver en kısa zamanda san kargolayayım ps ni.

özelden dediğim gibi pervane kısmını alırsan işin tamamdır başka bir sorunu yok.

Evet Erman bey bizim portalımız bir numara herkez kumda top oynar bizim portal yoluna bakar

:aha:

erdnc83, murer ve kartal bunu beğendi.
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cepten ne ne kadar yazilabilir bilemiyorum ama su bir gercek ki yer neresi olursa olsun eger bir kazanim elde ediyorsak gunu geldiginde mecbur olmamamiza ramen eger yapabilegimiz birsey varsa biz de yapmaliyiz ki surec tikanmadan saglikli ilerleyebilsin.

Bircok yeni uyenin anlamsiz buldugumuz isteklerine zerzenis gosterdik ve kimi zaman agir bulunsa da bu gibi kisileri suresiz uzaklastirdik. Kuskusuz amacimiz bizleri ve ortami sahiplenen bir yapi yaratmakti ve baska turlu bunu saglamak zordu. Portal ilk gunden itibaren uye kaygisi yasamadi ve taviz vermedi ama net birsey var ki uye olup istemekle degil yuregini ortaya koyup yapmaya cabalamak insanlarin saygisini 10 kat 100 kat daha fazla kazaniyor ve yardimlasma sureci yeni veya eski uye tanimadan yurekten yapiliyor.

Bize de Selim'e tesekkur etmek kaliyor.

Cep mesaj...

erdnc83, murer, selcom2008 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. kartal

kartal

İsim:
    mutlu avcu
    Tmm abi pervaneyide hallettimmi ps geldiğinde senin sayende sorunumun bir kısmı daha çözülmüş olucak Allah razı olsun.

7. camfaus

camfaus

İsim:
    M.S.ÖZKAN
    Tebrik ederim çok güzel bir paylaşım olmuş.

Cepten düzenleme ...

8. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Selim inan söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum, alkışlamaktan başka.em34:em34:em34:

9. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Tebrik ederim :) Harika bir hediye.

10. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Selim abi örnek davranışın için tebrikler:ay:

11. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Mutlu yapacağın en akıllı hareket eğer ps orjinal motorunu toplayamazsan yani bilemiyorum parçası vs ama eğer motor gerekirse bu gövdeye orjinal çırpıcılı psk 2500 edin ve yoluna devam et derim.

kartal bunu beğendi.
  12. erdnc83

erdnc83

İsim:
    Erdinç Çelikok
    Böyle bir portal ailesinin içinde olmaktan kıvcanc duyuyorum.

Erman Pehlivan bunu beğendi.
  13. kartal

kartal

İsim:
    mutlu avcu

Tamam abi tavsiyen için çok teşşekür ederim ps geidiğinde ilk önce toplamaya çalışırım burdan sizlerin tavsiyeleriyle başarılı olmazsam diyer altarnetiflere yönelirim.
    Selim abiye tekrar teşşeü ederim.

14. selcom2008

selcom2008

Yer:
    İsim:
    Selim CÖMERT
    Yorumlarınıza çok teşekkür ediyorum arkadaşlarım ve kardeşlerim, Mutlu arkadaşımızın azmini gördüm büyük bir çabayla akvaryumunu en güzel hale getirmeye uğraşıyordu. Bana göre elindeki imkansızlıklarla birçok şeyi yapmaya çalışan azimli bir kardeşimiz bu ps benim gözümde hakketti hakketti diyorum görmeden bilmeden bağzı şeyleri yapmaya çalıştı olmadı, yılmadı tekrar uğraştı en iyisini yapabilmek adına. Onu burdan kutluyorum zaten portaldan bana gelen hediye ps gövdesinden sonra macro boşa çıkmıştı zamanını beklemiştim şimdi tam zamanı diyerek Mutlu kardeşimize bunu hediye ettim. Mutlu mutlu kullansın sağlıklı canlılar bakması dileğimle.

Not: Mutlu özelden yazdım sana kardeşim biliyorsun dün başıma geleni işimn dünden beri yeni bitti inşallah yarın sana kargolayacağım hediyeni hiç endişelenme panik olma......

15. kartal

kartal

İsim:
    mutlu avcu

Abi tekrar çok teşşekür ediyorum Allah razı olsun.

Umarım biğün imkanlarım iyi olur bende sizin gibi böle hediyeler verebilirim.

Tekrardan çok teşşekür ederim abi.

16. selcom2008

selcom2008

Yer:
    İsim:
    Selim CÖMERT
    Mutlu hediyen kargoya verilmiştir, güle güle lullan inşallah eline sağ salim ulaşır. Sağlıklı canlılar beslemen dileğiyle

YIKIKTEMO, kartal ve Erman Pehlivan bunu beğendi.
  17. kartal

kartal

İsim:
    mutlu avcu
    Çok teşşekür ederim abi.

18. selcom2008

selcom2008

Yer:
    İsim:
    Selim CÖMERT
    Hediye mutlu kardeşimize ulaşmıştır konu klitlenebilir....:)

kartal bunu beğendi.
  19. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Konu kilitlenmiştir, teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş