1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hediye Protein Skimmer ( Portal Toplu Yapım )

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 26 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Nereden: İstanbul
    Satılan Canlı: Protein Skimmer
    Adet: 1 adet
    Boyu: 45cm
    Adet Fiyatı: Hediye
    Toplu Alım Fiyatı: Hediye
    İl/Semt: Kartal
    İrtibat Bilgileri: Özel mesaj bu konu altı
    Msn Adresi: Malesef
    Teslim Koşulları: Elden kesinlikle

Diğer Bilgiler: Hakkı olan arkadaşların bir anlamda foruma hediyesi olacak. Bildiğiniz gibi toplu bir DIY protein skimmer yapımlarına imza atmıştık. 12 adet yapılan ps'ler içinden fireli bir tane çıktı. Firesi tayafımızca sorun çıkarmayacak şekilde kloroform ile tamir edilmiştir.

Hediyemiz forumda ihtiyacını bildiğimiz arkadaşımıza teslim edilecektir.

Fotoğraf: Var

Lake Tanganyika, reis, ogiler ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Konya'da Volkan hocam da PS arıyordu. Uygunsa ona verelim Temel abi. Ben de tuzlu su akvaryumu kur diye ikna etmeye çalışıp epey yol almıştım. Benimkini almaya gelince onu da alırım.

atlantisprensi bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bu ps 'de ikinizinde hakkı var. Bir anlamda hakkı olanların foruma hediyesi olacak. Çok zor bir durum bu yüzden şeffaf olacağız ve kimsenin düşüncesini umursamadan ilanda yazanları baz alacağız. Foruma paylaşımı olan, ihtiyacı olan, tuzlu su akvaryumu olan ve sorun yaşayan bir arkadaşa vereceğiz.

Abin foruma üye mi ki ? :stop:

Volkan sevdiğimiz üyemiz Hasan hele kursun bakalım mevlam neler gösterir. :stop:

atlantisprensi bunu beğendi.
  4. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Çok güzel bir ps motorum olsaydı çok iyi olurdu ama. :) Alana şimdiden bol proteinsiz günler. :D

Saygılar...

5. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Temel abinin hediye etmek istediği arkadaşlar tuzlu su akvaryumu olup PS alamayan yani hali hazırda ihtiyacı olan dostlarımızdır. Dolayısı ise hem Mesut abinin hem de benim isteklerim uygun düşmedi. İhtiyacı olan arkadaşların talebi beklenmektedir ilana ;)

reis, cirol, murer ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  6. selcom2008

selcom2008

Yer:
    İSTANBUL Başakşehir/Gaziosmanpaşa
    İsim:
    Selim CÖMERT
    Temel bey mümkünse ben alabilirmiyim sizden benim sıkıntılarımı biliyorsunuz.
    Altınada bi motor tama işte ps sorunum çözüldü gitti.

Ps işim hallolur ise bendeki macro 350 p motoruyla beraber hediye başlığında açılacak ve ihtiyacı olan arkadaşa bende hediye edeceğim...

murer bunu beğendi.
  7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Gule gule kullan Selim.

Tamirli biliyorsun pleksisinde 3-4 cm catlak vardi fakat tamamen kloroform ile sorunsuz hale gelmistir.

selcom2008 bunu beğendi.
  8. selcom2008

selcom2008

Yer:
    İSTANBUL Başakşehir/Gaziosmanpaşa
    İsim:
    Selim CÖMERT
    Teşekkürler temel bey yarın motoru alıcam bir aksilik olmazsa,. Önümüzdeki hafta sonu artık benimde düzgün çalışan bir ps olacak diyorum artık. Bu arada sizin sicce nin pervane kısmına bakacaktınız çırpıcılı hali için umut varmı acaba baktıysan, ona göre bende çok umutlanmayayaım sicce için. olmadı sizin önereceğiniz bir motoru alabilirim.

9. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Bence NewJet kullan abi. Tabi Temel abinin fikri burada çok önemli.

Saygılar...

10. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Güzel bir hediye daha işine yarayan birisine gitti. Seviyorum bu portalı ;)

11. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    New jet olabilir kötünün iyisi. Psk yurt dışından alınabilir veya sıcce modifiye edilebilir. Cesaret işi bunlar. Sıcce 5.800 motoru senin için açtım ve kontrol ettim. Hava sesi var o da normal iş yapacak gibi.

Bu deneme sırasında kapağı ikinci açışta motorun milini kırdım. :por: Canım sıkkın.

12. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Selim bey yeni ps niz hayırlı olsun. İlerde ps sumptaki yerini alıp Trabzon reçelini üretirkenki halini resimleyip paylaşırsanız seviniriz.:)

Temel hocamıza bu örnek davranışından dolayı teşekkür ederiz.toka:gif

Sayfayı Paylaş