1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Hepimize Nasıp Olur İnşallah :-)

Başlığı 'Bitkili Akvaryum Portalı' kategorisinde bolmez tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. bolmez

bolmez

İsim:
    batuhan ölmez
    Kısa bir süredir inceliyorum balık bitki ama akvaryum olmadan ne yapılabilir diye.
    Çook güzel örnekler var. Sonra bunalıma giriyorum, bu İstanbul'da nasıl olur diye?
    Amerika' da bu insancıklar şehir içinde ( ki yaşadım gördüm ) yapıyorlar. Hem bordrolu kazanan bir insan ol ( istanbul' da merkezde olman lazım) hem böyle bir şey yap. Profil görüntümü bilmiyorum ama ben 40 yasında tıp doktoru ama 13 yıldır ilaç sektöründe çalışmakta olan bir abi veya kardeşinizim. Gerçekten soruyorum, var mı fikri olan?

Bir örnegi paylaşayım. Umarım link çalışır. Olmazsa browser a kopyalarsınız.

Sevgilerim ve saygılarımla
    Batuhan

Alparslan bunu beğendi.
  2. bolmez

bolmez

İsim:
    batuhan ölmez
    Amacım su sesi ve birde güzel bir balık ve bitkiyi yetiştirebileceğim bir ortam, ev içi veya sizce istanbul da bunu yapabileceğim bir yer var mı?
    Saygılarımla

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abi site veya bahçeli ev olur,iyi bir çoban köpeği de şart.
    Belediye yapsa böyle bir şey hemen mangalını alan koşar artı balıkları da mangala atarlar...:D

4. bolmez

bolmez

İsim:
    batuhan ölmez
    Kesin öyle olur. Selamlar

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş