1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Herşey Çok Güzel Oldu 130x60x47

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde Çağatay Utku tarafından 26 Mart 2018 başlatılmıştır.

1. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    Yayıldı başka kayalardada var şimdilik elle kopartıyorum

2. EmirG

EmirG

Yer:
    Ortaköy/İstanbul
    İsim:
    Emir Giresunlu
    karantina tankınız hakkında bilgi verebilir misiniz? nasıl bir filtrasyon uygulanıyor havayı nasıl veriyorsunuz, benim de tedavi ve karantina için 30 litrelik birşey alasım var

3. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    tunze 9001 protein skimmer kullanıyorum ama şu an faal değil

EmirG bunu beğendi.
  4. kiplik

kiplik

Yer:
    Afyonkarahisar
    İsim:
    kemal
    Çağatay bey herşey cok güzel elinize sağlık. Benim sormak istediğim şey ups ile alakalı, sanırım line interactive ups kullanıyorsunuz. Elektrikler kesildiğinde direk devreye giriyor mu yoksa bir kaç saniyeliğine durup sonra mı elektrik veriyor. Bende düşünüyorum almayı fakat line interactive modeller direk girmiyor diye duyduğum için almadım.

5. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    direkt devreye giriyor durma olmuyor. yaptığım en iyi yatırım bence çünkü 2 günde bir elektrik gidip geliyor kısa süreliğine

6. kiplik

kiplik

Yer:
    Afyonkarahisar
    İsim:
    kemal
    Bende araştırayım o zaman, sizin ups cihazınızın marka modelini öğrenebilir miyim ?

7. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul

Ben tunçmatik lite 2 kullanıyorum mesela, sesi kapatılabildiği için tercih etmiştim. alırken bu özelliğe dikkat edin yoksa gece örneğin elektirik kesildiğinde uykunuzun ortasında dıt dıt sesiyle uyanabilirsiniz..

8. kiplik

kiplik

Yer:
    Afyonkarahisar
    İsim:
    kemal
    Burak bey sizinkide mi ps ve kafa motorunu durdurmadan direk devreye giriyor?

Rubbertooth bunu beğendi.
  9. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    Evet anlik devreye giriyor herhangi bir elektrik kesintisi olmasina izin vermiyor

10. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    Durumlar bu. Yeşil staghorn gitti sayılır. Artık sps hayalimden vazgeçtim sanırım 4-5 adet sps öldürmüşümdür sebebini çözemedim.

IMG_20181017_075053.png IMG_20181017_075212.png

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş