1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Her Şey Çok Güzel Olacak 120x60x45

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde Çağatay Utku tarafından 20 Ocak 2018 başlatılmıştır.

1. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    ahahahahaha :koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum:

Çağatay Utku ve veysel bunu beğendi.
  2. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    Yahu ne zormuş 6 yıllık akvaryumumu vermek içime evlat acısı gibi oturdu içime .
    Birde hanım böyle daha güzel oldu diyince iyice hüzünlendim.
    Hazırlıklar tamamlandı artık akvaryumu bekliyorum. Sanırım 15 günü var daha. Artık yeni bir başlık altında tank tanıtımına devam edeceğim .
    Benim gerekli-gereksiz her türlü soruma üşenmeden mantıklı cevaplar verip doğru yönlendiren başta @MESUT_KERİM @mekatronik @veysel @cystein @Burcu @LostRua olmak üzere ve diğer üyelere çok teşekkür ederim.

Düzenleme: 2 Mart 2018
    muratmuratt, mekatronik, veysel ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Kardeşim @Çağatay Utku sana söz veriyorum o bitkili tankını özlemeyeceksin. Ama bir şartla...
    Sabırlı davranacaksın ve canlı kayıplarını umursamayacaksın. Yükü ağır bir hobi bazen discusa geri mi dönsem diye düşndüğüm zamanlar oldu ama ı ııhh artık hiçbiri bu tadı vermez ;)

muratmuratt, Ufuk_Arslan, veysel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    O bitkili tankın bir şekilde ufak bir nanoyla boşluğu dolduruluyor bknz. rubbertooth :D

veysel, Çağatay Utku ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  5. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    Hayallerimdeki akvaryumu kurdum XxL Sohal tang almaya gidiyorum :)
    İç filtre+UV filtre+ filtre çorabının içinde karbon,GFO,zeloit+ dalga motoru+ısıtıcı+hava motoru birlikte çalışıyor. Yarın UV yi çıkarıp aquaforest bio-s ve np-pro dozlamaya başlıyacağım+2x24w T5 , Tunze 9001 gelince onuda devreye alacağım
    Akvaryumun yeni yapılmaya başlandı sanırım 15-20 güne gelir.
    IMG_20180306_170133.jpg

6. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    13 gündür Aquaforest Bio-s ve NP-pro veriyorum Tunze 9001 Ps de ekledim sisteme ve bugün kırmızı oluşumlar gözledim bu Coralian algmi ola ? Kayaların canlanmaya başladığının göstergesidir sanırım.

IMG_20180314_185811.jpg

7. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    İlginç bir olay oldu. Amazon Almanyadan aldığım bir üründen kredi kartıma 22 dolar para iadesi geldi ,sebebi satın alırken gümrük vergisi kesilmiş lakin ürün Çinden geldiği ve üzerinede (Çinli esnafın alışkanlığından dolayı ) değeri 80 yerine 29 dolar yazıldığı için bizim ülkede gümrük vergisi alınmamış dolayasıyla amazon parayı cukka yapmak yerine bana geri göndermiş :)

Bu arada kayalarımda diotom başladı tek eksiğim akvaryum artık sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum. temo27

Düzenleme: 22 Mart 2018
    YMR_AY, veysel, bin_meh ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. muratmuratt

muratmuratt

Yer:
    istanbul
    İsim:
    murat işal
    Bu duylar harikaymış süper olmuş alt yapı yatırımınız takdire şayan bence süpersonik sağlam akvaryum olacak maşallah diyelim kolay gelsin takip ediyorum sizi duylardan bende temin etmek istiyorum nerden alabilirim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çağatay Utku bunu beğendi.
  9. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    Teşekkürler güzel dilekleriniz için. İnternette T5 Etanj duy diye aratırsanız çıkıyor

muratmuratt bunu beğendi.
  10. Murat Keskin

Murat Keskin

İsim:
    Murat Keskin
    Bir gelişme varmıdır, son durum nedir acaba ?

11. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku

Sayfayı Paylaş