1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Herkese kucak dolusu selam...

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde MELEK tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Melek Hanım aramıza hoşgeldiniz. ALLAH yavrunuzu analı babalı büyütsün inşallah. Bu platformda hobisel anlamda aradığınızı fazlasıyla bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü hemen hemen herkes yıllarını bu hobiye vermiş , hemen hemen herkes profesyonelleşmiş bu platformda. İnşallah aramızda daim olursunuz. Keyifli paylaşımlar dilerim.

Saygılar.

2. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Hoş geldiniz...

3. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Hoşgeldiniz Yasemin Hanım... Keyifli paylaşımlar dilerim...

4. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Aramıza hoşgeldinn Yasmin, keyifli paylaşımlar dilerim

5. sherides

sherides

İsim:
    Elif TEREM
    Melek Hanım iyi ki varsınız benden önce üye olmuşsunuz o yüzden ben hoşgeldim siz ev sahibi sayılırsınız bu durumda :cekingen:
    Ama benim bir tememnim var bunu size buradan paylaşayım istedim
    Bu hobiyi erkek işi olmaktan kurtaralım bizde variz buradayız diyelim
    akın arkadaşlarımızı da bu hobiyi aşıyalim ne dersiniz ?

Bu arada bende kızıma dayısının hediye ettiği 17 lt ile ile kızım için başlamıştım simdi evde 4 tane akvaryum oldu
    İkisi faal 200lt ve 35 lt, biride ne beslesem kararını bekliyor72lt diğeride 17 lt o karantina akvaryumu gibi kenarda bekliyor

Allah (cc) bebişlerimizi korusun ve isteyene ve istediği (hayırlı) zamanda herkese bu mutluluğu tatdırsın

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş