1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Herkese Merhaba Erdinç Ben

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde coldest tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. coldest

coldest

İsim:
    Erdinç KAYA
    Adım Erdinç 3 Yıldır tatlı su ile ilgileniyorum Tangayika ve Malavi türleri besledim şu an Tangayika besliyorum. Başka bir sitede olan sorunlarım yüzünden 3 senedir paylaşım yaptığım siteden ayrılıp buraya geldim. Hayırlı olması dileğiyle Saygı ve anlayışta kusur yoksa burda kalmaya devam edicem.Hepinizi Selamlarım..

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Erdinç Bey hoşgeldin akvaryum portalına. ;) Klasik şekilde burada sorun yaşamazsınız vs diyecek değilim ama müsadenizle bir sorum olacak. Uzun süredir foruma üyesiniz hem de SMF formatla devam ettiğimiz dönemde bile üyeydiniz sanırım. Çünkü ilk mesaj olmasına ramen dikkat edilirse 75 katkı sağlayan mesaj ardından yeni üyeler bu statüye geçer ama siz direk bu statü ile başladınız çünkü dediğim gibi eski üye olunduğundan bu şekilde.

Sizce alışılan ortam olmasından dolayı mı başka yerde paylaşım yapmamak veya kaynaşma zorluğunu düşünerek mi veya ne bileyim site kalitesi mi engelliyor ? Bunu sordum çünkü merak ediyor insan bir düşünce olmalı altında sonuçta. Sorun yaşamanız iyi olmuş bu arada. :D

3. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Erdinç Bey aramıza hoşgeldiniz .

4. erdnc83

erdnc83

İsim:
    Erdinç Çelikok
    Erdinc bey hoşgeldınız ailemizde bir adaşımın olması hoş bir duygu oldu

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Erdinç bey keyifli paylaşımlar dileriz.Portalımızda hobinin yanı sıra dostluklar , yardım ve karşılıksız destek ön plandadır.Aramıza hoşgeldiniz.Unutmadan tanganyika gölünün hangi türünü besliyorsunuz? kısa zamanda akvaryumunuzun tanıtımını bekliyoruz.

6. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Erdinç bey aramıza hoşgeldiniz. Yaşadğınız sorunu talihsizlik olarak değerlendirelim. Hayatta her zaman gelebilir insanın başına. Tecrübeli olduğunuzu düşünüyorum ve sizin gibi tecrübeli arkadaşları burada görmek güzel.

7. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Hoşgeldiniz aramıza Erdinç bey, umarım portalımızdan keyif alırsınız.

8. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Aramıza hoşgeldiniz Erdinç bey keyifli paylaşımlar dilerim.toka:gif

9. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Erdinç bey aramıza hoşgeldiniz. Keyifli paylaşımlar.

10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Erdinç Bey siteyle barıştınız galiba bir foruma kızıp merhaba dediniz öyle kaldı. :D Umarım barışırsınız ve bir barışık bir ayrılık yaşamazsınız. Kızınca gelen değil gönülden gelenlerden olursunuz birgün...

Sayfayı Paylaş