1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

herkese merhaba

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde mehmetöz tarafından 23 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Hoşgeldiniz, keyif almaniz dileğiyle.

2. mehmetöz

mehmetöz

Yer:
    BURSA
    İsim:
    mehmet özcan
    Herkese merheba, iyi salıklı mutlu bir gün geçirmenizi dilerim.Teşekkürler Veysel Bey,Erdal Bey,Murat Bey ilginiz için hoş bulduk.

veysel bunu beğendi.
  3. mehmetöz

mehmetöz

Yer:
    BURSA
    İsim:
    mehmet özcan
    Deniz akvaryumuna geçiş yapmayı pilanlıyorum,200 lt tatlı su akvaryumumu bu sisteme uyarlamak istiyorum.İnternetten biraz bilgi edineyim dedim,araştırdım fakat zaman,maddiyat,sabır,bilgi,emek gerektiren meşakatli ama bir okadarda çok güzel ve eylenceli uğraş olduğunu gördüm.Sonuçta aklımda çok sayıda soru işaretleri oluştu!Mesela nereden başlamalıyım?Hangi malzemeleri almalıyım?marka model ne olmalı?bunları alımını Bursa'dan yada nereden yapabilirim vs. sorular??? Sonuçta kendimi ,bu işe gönül vermiş deyerli sizlerin yanında buldum.Çok sıçak karşılandım,biraz duygulandım sebebeine gelince bu konuda çevremde akvaryumculara danıştım müşterileri olmama ramen bana yardımları en fazla ürün satmakla olmuştur!Alışveriş yapmazsan senle ilgilenmiyorlar.Bu konuda hertürlü desteğinizi göreceğimi hisettirdiniz bana burada...

burak ozu, color manıa, murer ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. Gmsy

Gmsy

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Hüseyin GÜMÜŞAY
    Hoş geldiniz aramıza.;)

5. mehmetöz

mehmetöz

Yer:
    BURSA
    İsim:
    mehmet özcan
    Hoş bulduk saolun Hüseyin Bey.

6. color manıa

color manıa

Yer:
    bursa
    İsim:
    emrah düzen
    Hoşgeldiniz mehmet bey

7. mehmetöz

mehmetöz

Yer:
    BURSA
    İsim:
    mehmet özcan
    hoş bulduk Emrah bey.

8. color manıa

color manıa

Yer:
    bursa
    İsim:
    emrah düzen
    Bir bursalı olarak elimden geldiğince yardımcı olmayı borç bilirim saygılar

9. mehmetöz

mehmetöz

Yer:
    BURSA
    İsim:
    mehmet özcan
    Eksik olma kardeşim sağolasın .

10. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Mehmet Abi kurulum sayfanida bekliyoruz.

Guzel olacak guzel

mehmetöz bunu beğendi.
  11. mehmetöz

mehmetöz

Yer:
    BURSA
    İsim:
    mehmet özcan
    En kısa zamanda kurulumu mu değerli portal üyeleriyle paylaşacağım Burak kardeşim.
    Bu arada güzel temennin için teşekkürler ,senin kalbinin güzelliği yeter.Kurulum benim için şimdilik siz portal üyeleri arkadaşlar sayesinde ince eleyip sık dokunarak yapımına devam ediliyorum.Salıklı,mutlu,sevgi dolu günler diliyorum.

12. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Zaten o yuzden simdiden tanitman lazim ki portalda ki ustalarin fikirleriyle olussun.

Bastan hevesinin kirilacagi bir hata belkide sonradan ortaya cikacak ancak is isten gezmis olacak.

Elinde ne var, ne yapmayi planliyosun, ne konularda ikilemin var.

Herseyi rahat rahat yazabilecegin ve destek bulacagin bir yer burasi ve soru aormaya cekinme abi emin ol herkes yardimci olmak icin elinden geleni yapacaktir.

murer, YIKIKTEMO ve mehmetöz bunu beğendi.
  13. mehmetöz

mehmetöz

Yer:
    BURSA
    İsim:
    mehmet özcan
    Çok haklısın Burak, şimdilik kafamda netleşen fikirleri hayata soktum zaten.Ama şöyle bir durum var yapboz parçaları dağınık bir şekilde,bir ara ya gelmeden anlamsız olur kanısındayım.Parçaları ararken değerli fikirlerinize baş vuruyorum zaten üstattlar eksik olmasınlar yardımlarını esirgemediler şu ana kadar.Şimdilik kurulumda ufak tefek eksiklikleri rütuşlmakla meşkullüm az kaldı.Asıl bundan sonra çok yardıma ihtiyacım olacağı aşikar.

burak ozu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş