1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Herkese merhaba :)

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde nilay ilkay tarafından 1 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. nilay ilkay

nilay ilkay

İsim:
    Nilay ilkay
    Herkese Merhaba :)
    Adım nilay 23 yaşındayım evden çıkmayı sevmeyen biri olarak zevkle uğraştığım ve çokça ilgilendiğim hobilerim arasında akvaryum :))
    Bende yeni katıldım foruma umarım gerekli yararlı bilgileri işi hassasiyetiyle yapan arkadaşlardan en kısa sürede temin eder ve rahatlarız :)
    Ben bu işe yeni başladım ve zor yoldan başladım ama güzel olan pek sıkıntı yaşamamam bunun sebebinide şuna bağlıyorum ki ;
    ''Birşeyi gerçekten severek yaparsanız mutlaka başarıyı elde edersiniz.'' Bide sözkonusu renkli bebişlerse daha sevimli hale geliyor onlar için elimden gelen herşeyi yaparım umarım herkes istediğini bulur burdan :)

seaman038, TencoMelih, şeref24 ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  2. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Herşey sevgiyle başlar diyorsunuz yani.. Hoşgeldiniz. :)

▪tepetelk▪

basma tulumba ve nilay ilkay bunu beğendi.
  3. nhtkmn

nhtkmn

Yer:
    Kadıköy
    İsim:
    Nihat EKMEN
    Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar..

nilay ilkay bunu beğendi.
  4. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Nilay hanım hoşgeldiniz. Burda bu hobinin hakkinı veren çok değerli iki bayan üyemiz var. Bir diğeri neden siz olmayasınız. Keyifli paylaşımlar dilerim ;)

5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Portala hoş geldiniz.

6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hoş geldiniz...

Yasin1453 ve nilay ilkay bunu beğendi.
  7. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Merhaba, kolay gelsin öncelikle. Deniz akvaryumu mu düşünüyorsunuz tatlı su mu? Mesajınızdan pek anlaşılmıyor.

8. g_olter

g_olter

İsim:
    Gökhan ölter
    Hoşgeldiniz

9. nilay ilkay

nilay ilkay

İsim:
    Nilay ilkay
    Burak bey,Nihat bey,Mesut bey,Veysel bey,Alparslan bey,Alper bey ve Gökhan bey çok teşekkür ederim efendim :) Akvaryumum zaten var yeni başladım derken 6 aydır uğraşıyorum :) Gerçekten bilmek için öyle bir kaç yıl değil daha uzun yıllar gerektiğini düşünüyorum yada erkenden onların dilinden anlayabilmek işi çözmek demek bence ırk olarak anlamak yerine şahsi anlamayı tercih ederim yani sarı prenses yunus ciklet değilde şahsi olarak anlamak :) ben herkesin balığının farklı olduğunu yani örnek olarak her sarı prenses veya her yunusun farklı davranışı olduğunu düşünüyorum haksızsam bağışlayın :) Ve sizlerinde yardımıyla daha çok üstesinden gelebilirim diye düşünüyorum :) Bunlar nacizane düşüncelerimdi :) Bu akvaryumumu yeni kurdum :) Toplam 4 akvaryumum var 2 adet büyük 180 litre 2 adet küçük 60 litre :)
    2015-11-22 01.46.01.png

seaman038, TencoMelih, Karakus ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  10. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Aramıza hoş geldiniz Nilay hanım :)

11. nilay ilkay

nilay ilkay

İsim:
    Nilay ilkay
    Hoşbulduk Yağmur hanım :)

YMR_AY bunu beğendi.
  12. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Nilay hanım aslında güzel bir noktaya değinmişsiniz. Evet genel olarak türlerin genel karakteristiklerinin yanında zaman zaman birey karakteristikleri de fark yaratıyor. Biz deniz akvaryumlarında türlerin yiyecek seçimlerinde bariz olarak gözlemliyoruz.
    Bu arada farkettiyseniz burası deniz akvaryumu ağırlıklı bir portal. Konu ver resimlerin çoğunluğu bu doğrultuda. Siz onlara bakadurun bizlerde yavaştan kanınıza girmeye başlayacağız haberiniz olsun ;)

Ontheway ve nilay ilkay bunu beğendi.
  13. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Hiççççççde yavaşça değil hızlı bir kan kaynatma yapalım :D Tatlı suda neymiş nee kötüüüüü, gelin size tuzlu su kuralım :D

Düzenleme: 1 Aralık 2015
    basma tulumba, Ontheway ve nilay ilkay bunu beğendi.
  14. Erdal

Erdal

Hoşgeldiniz

15. nilay ilkay

nilay ilkay

İsim:
    Nilay ilkay
    Teşekkürler Erdal bey Yağmur hanım farketmez :)
    Ve Mesut bey hayvanları severim sadece balık değil :) bundan mütevelli insanları daha fazla severim sıcak kanlı olduğumdan fazla uğraşa gerek kalmadan kaynaşılır bile burdaki arkadaşlarda çok sıcakkanlı ve sevecen daha iyi yardımlaşılabilir bence :)

16. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Hiç şansınız yok bunlar fenadır sizi 2 dakkada deniz'lili :) yaparlar demedi demeyin.:D

veysel, YMR_AY, MESUT_KERİM ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  17. nilay ilkay

nilay ilkay

İsim:
    Nilay ilkay
    Zaten tuzlu suyu severim ama benim için farkı yok yani açık görüşlüyüm her konuda :) ve sertifikalı olmasamda yüzücüyüm amatör olarak ders veriyorum buda ayrı tabi yani su olsun farketmez :))))

Ontheway bunu beğendi.
  18. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    :dans::dans: şimdi tatlı su olunca biz kendi aramızda kaynatıp duracağız Nilay hanım dışarda kalsın istemeyiz

19. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Bak sana geç kaldık Kayserili oldun :p :D

seaman038 ve Ontheway bunu beğendi.
  20. Ontheway

Ontheway

Yer: