1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

herkese merhaba

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde keklukk tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. keklukk

keklukk

Arkadaşlar herkeze merhaba sitenize tafsiye üzerine geldim .Sivasta yaşıyorum öğrenciyim. Eminim sağlıklı paylaşımlarda bulunacağız . Saygılar ...

2. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Canım benim aramıza hoşgeldin . Bak burada neler öğreneceksin bu arada yeni ikolaların hayırlı olsun bak ben böyle balık seçerim ;).

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    herkese merhaba

Hoşgeldiniz tavsiye eden arkadaşa da teşekkürler. Umarım hep birlikte faydalım paylaşımlar yapar ve ilerleriz. burda:gif

4. keklukk

keklukk

herkese merhaba

Çok teşekkür ederim benim akvaryum hocam olan Okan abim sayesinde aranızdayım.

5. keklukk

keklukk

herkese merhaba

Okan abim öyle bir ikola şeçtin ki şimdiden kur yapıyorlar :heyo:

6. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Canım iki yıl ikola ile yatıp onunla kalktık biraz tanıyalım değilmi . Canım tekrar hayırlı olsun bu arada şimdiden yavru akvaryumunu yapmaya başlayalım :) bir ara resimlerinide burada bekliyorum . çılgın:

7. keklukk

keklukk

herkese merhaba

Evet valla abi inşallah bu işte de başarıyla çıkacağız buradan . Abim şimdiden hazırlıklı olalım değilmi :D fotoğraflarını çekeyim paylaşcağım abim .

Lütfen Türkçe imla kurallarına uyalım :)

8. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    herkese merhaba

Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli paylaşımlar dilerim.

9. salkayetrer

salkayetrer

Yer:
    Adana
    İsim:
    Seha
    herkese merhaba

Kerim Bey hoş geldiniz :cicek: Öncelikle portalın övgüye ihtiyacı olacağını sanmıyorum bu yüzden övgüyle başlamayacağım zaten okudukça ve araştırdıkça bunu anlayacaksınızdır :) Okan Bey gibi tecrübeli bir insanın tanıdığı olmak size faydalar sağlayacaktır :) Ayrıca portalda istediğiniz bilgileri bulabileceğinizi ve yine bizlere yararlı paylaşımlarda bulunacağınızı umuyorum :) Tekrar hoşgeldiniz ;)...

10. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    herkese merhaba

Hoşgeldin Kerim. Umarım aramızda hoş vakitler geçirir,kıymetli paylaşımlarda bulunursun.

11. keklukk

keklukk

herkese merhaba

Çok teşekkür ederim inşallah keyifli sohbetlerle kendimi daha iyi geliştireceğime inanıyorum saygılar. saygılar:gif

12. keklukk

keklukk

herkese merhaba

İkolalarıma sera grunegreen flora ve spirulina tabs veriyorum ayrıca okan abimin yapacagı özel yem var sizce yeterlimi??

Sayfayı Paylaş