1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Herkese Merhaba

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde FERRA tarafından 1 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. FERRA

FERRA

İsim:
    murat şahin
    Herkese merhabalar adım murat torna tesviye ve alimyum kaplama ustasıyım evliyim isanbul'da oturmaktayım yaş 30 bu hobiye baslayalı cok olmadı daha yeni emekleyen bir cocuk gibiyim desem yerin'de olur balık beslemek ve akvaryum yapan arkadaşlarım vardı boş işler olum bunlar dedigim günleri hatırlıyorum bu hobiye nette ölece gezinirken bir bitkili akvaryum görmemle baslayıp aşık olmam'la yola devam ediyorum 2 ay önce forumumuz'da okudugum takip ettigim abilerimin yazıları tavsiyeleri ve dıy takiplerim sonun'da bi akvaryum alıp işe koyulmakla basladım cok kazık yedim diyebilirim kumu alırken gübreleri, bitkileri,t5'ler olsun cok kazık yedim :( ve kurdum co2'yi dıy olarak yaptım ve cok işime yaradı glossalar mükemmel bi hal almıstı ama hanım sagolsun akvaryumu patlattıgın'da dünyam yıkıldı ve 1 ay ara verdikden sonra gecen hafta tekrar 100x40x60' olan bi akvaryum alarak yılmadan devam dedik ama bu sefer hersey profesyonel olarak yapmaya karar verdim ve arastırmaya son gaz devam co2 tüpü komple sistem topraklar gübreler, uv filtresi armatör v.s olarak aklım'da planladıgım yolda son gaz yola devam etmekteyim bir aksilik olmazsa tüm kurulum asamalarını burdan resimleyerek abilerimin. ve ustalrın fikrini alarak burdan paylasacagım su pc'yi bi satabilsem malzemelerimi alacam :crazy1: cok konustum galiba tekrar'dan tüm forum üyelerine ustalara ve abilere saygılar pardon:gif

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Herkeze Merhaba;

Hosgeldin Murat. Anlattiklarin aslinda hobinin belki talihsiz ama yeniden yaratma hevesi icinde genel hissedilen duygulardir. Bu seferki kurulumun insallah istedigin gibi olur.

Cep mesaj...

3. FERRA

FERRA

İsim:
    murat şahin

Hoşbulduk Temel abi, inşallah bu sefer hersey yolunda gidecek. İllaki talihsizlikler olacak ama yıldıgın an yıkıldıgın andır diyerek yılmak yok :D

4. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Murat bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Keyifli paylaşımlar dilerim.

Başınıza gelenler sizi yıldırmasın aksine daha gayretli olmaya itsin. En kısa zamanda tanıtım konunuzu bekliyorum...

5. FERRA

FERRA

İsim:
    murat şahin

Hoş bulduk, evet Fatih bey en kısa zamanda herşeyi paylaşıcam. Elimde fazla olan pc'leri sattıgım an alacaklarımın listesini ve devamını sizin degerli görüşlerinize sunucam saygılar.

6. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Cevap: Herkese Merhaba

Hoşgeldiniz Murat Bey. Keyifli paylaşımlar dilerim...

7. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Aramıza hoşgeldin Murat.Hobiye ilk başladığımızda bizlerde çok kazık yedik.Zaten bilmediğin işte her iş böyledir.Zamanla,tecrübe kazandıkça neyin ne olduğunu öğreniyor insan.

8. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Hoşgeldiniz Murat abi. Keyifli paylaşımlar dilerim...

9. FERRA

FERRA

İsim:
    murat şahin

Hoşbulduk Olcay abi ve Haktan kardeş. Evet Olcay abi neden her işe girdigin'de böle olur anlamam gitti ya bizim ülke böle bence paylasım cok az cogu kişi bildigini kendine saklıyor. Kar etme amacı ile ama bilmedigi bisey var inanmak ve güvenmek ona sakladıgı ve kar etme amacı güttügü tecrübeyi ve bilgiyi paylastıgın'da daha faza kar edecegini anlamıyolar nedense.. En güzel örnek: Tunç Sömezoglu bildigini kendine saklasaydı ona ne karı olurdu....

10. Yılan Avcısı

Yılan Avcısı

İsim:
    Üzeyir demir

Murat bey aramıza hoş geldiniz.Gerçi bende bu forumda yeniyim ama en azından akvaryum işiyle uzun zamandır uğraşıyorum.Bilgi paylaştıkça çoğalır iyi ve güzel paylaşımlar dilerim.

Sayfayı Paylaş